Головна

Домашнє завдання

  1. А тепер завдання.
  2. ВІДПОВІДНО ДО ЙОГО комунікативні-стилістичні ЗАВДАННЯМ
  3. Виконайте завдання за таким зразком.
  4. Виконайте завдання за таким зразком.
  5. Виконайте завдання за таким зразком ;,
  6. Домашнє завдання

Упр. 453, стор. 88.

урок 155

Тема уроку: Однорідні члени речення

Мета уроку: Ознайомити з однорідними членами речення. Розвивати мова, мислення.

Хід уроку

L Організаційний момент, повідомлення теми і цілей уроку

II. чистописання

Степ, пасажирський, домашній, кінь, весняний, Діма.

- Сьогодні ми напишемо ланцюжка з голосних букв. Перша літера розміщена в корені іменника 1-ої відміни, друга в корені іменника 2-ої відміни, третя в корені іменника 3-го відмінювання. Назвіть ланцюжка літер.

ІАЕ>

- Запишіть, склавши закономірність.

- Коли так кажуть?

Мало хотіти, треба вміти

- Запишіть прислів'я.

III. Робота над темою

1. Спостереження над пропозиціями з однорідними членами. На дошці предметні картинки: груші, сливи, яблука.

- Продовжте речення.

Мама збирала в саду ...

- Запишіть пропозицію, поставивши питання до даних словами.

- Розберіть пропозицію по членам пропозиції і за частинами мови. Робота виконується на дошці і в зошитах.

-Що Ви помітили? (У реченні три доповнення, які відносяться до одного і того ж слова.)

Відкрийте підручники на сторінці 90, прочитайте правило і скажіть, як називаються такі члени речення.

Далі виконуються упр. 455, стор. 88; упр. 457, стор. 89 (усно).

IV. Физкультминутка

V. закріплення вивченого



Попередня   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   Наступна

Хід уроку | урок 134 | VII. закріплення вивченого | урок 136 | Хід уроку | урок 143 | Хід уроку | VIL Повторення і закріплення вивченого | урок 152 | Хід уроку |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати