Головна |
1. Самостійне виконання вправи 376 з подальшою перевіркою.
2. Самостійна робота. Упр. 380, стор. 57.
Варіант 1-1-3 пропозиції; варіант II - 4-6 пропозиції. Упр. 379, стор. 57.
Домашнє завдання
Упр. 377, стор. 56; упр. 378, стор. 57.
підсумок уроку
урок 135
Тема уроку: Закріплення вивченого по темі: «Схиляння імен іменників чоловічого роду з нульовим закінченням»
Мета уроку: Закріпити вміння розпізнавати відмінки іменників. Розвивати мова, мислення.
Хід уроку
I. Організаційний момент, повідомлення теми і цілей уроку
II. диктант
Дивиться на кошеня, в'яже шарфик, малює цуценя, бачить жука, годує голуба, розводить вогонь, поклав в портфель, привітав діда, запросив друга, зустрів сусіда.
- Позначте відмінки іменників. Виділіть закінчення.
- З якими формами подібні форми знахідного відмінка морського іменників 2-ої відміни?
Ш. Робота над темою
Робота в парах. «Дружна пара». Упр. 381, стор. 58.
IV. Физкультминутка
V. Колективно-індивідуальна робота
Упр. 382, стор. 58.
VI. Самостійна робота
Упр. 383.
VII. Гра «Запиши слова»
Беруть участь 3 команди по 6 чоловік. Кожна команда вибирає тему. Пропонується написати по п'ять іменників 1-го і 2-го відмінювання на тему: «Школа», «Город», «Ліс».
Домашнє завдання
Упр. 384, стор. 59.
підсумок уроку
VI. Робота над темою | урок 122 | Хід уроку | I. Організаційний момент, повідомлення теми і цілей уроку П. Чистописание | I. Організаційний момент, повідомлення теми і цілей уроку | урок 130 | VI. Робота на темою | Хід уроку | I. Організаційний момент, повідомлення теми і цілей уроку | Хід уроку |