Головна

Домашнє завдання

  1. А тепер завдання.
  2. ВІДПОВІДНО ДО ЙОГО комунікативні-стилістичні ЗАВДАННЯМ
  3. Виконайте завдання за таким зразком.
  4. Виконайте завдання за таким зразком.
  5. Виконайте завдання за таким зразком ;,
  6. Домашнє завдання

Упр. 163, стор. 87.

урок 68

Тема уроку: Закріплення по темі «Слова з подвійними приголосними». Мета уроку: Закріпити вміння писати слова з подвоєними приголосними.

Хід уроку

I. Організаційний момент, повідомлення теми і цілей уроку

II. Індивідуальна робота

1. Запишіть перевірочні слова.

в ... пізнання - ... т ... жовтий, помаранчевий - ... кл ... вать -

у в ... дає - ... закрутили - ... кр ... чати - ... on ... рилися - ... обл ... ки - ... з ... дит - .. .

- З одним із слів складіть речення, включивши в нього слова з подвоєними приголосними.

2. Спишіть, вставивши пропущені букви.

Миучімсяв третьемкла ... е. ЗСУ ... ОТУ гру ... ар ... бятрешіла прогулятися по а .., еям парку. А ... а заб ... Лела гри ... ом. В з ... ду жу али бджоли.

III. фронтальна робота

1. Чистописание.

- Дайте характеристику звуку, який позначає ця літера.

Сс

- Запишіть, продовживши закономірність.

зі ВЗГ зі Сосса зі

2. І фа «Хто більше?»

- Який ряд назве більше слів з подвоєними приголосними -сс-? Слова записуються на дошці і в зошитах. (Росія, Одеса, комісія, пасажир, режисер, професор і т. Д.)

IV. Робота по темі уроку

Колективно-індивідуальна робота. Упр. 165. стр. 88; упр. 166, стор. 88-89.

V. Физкультминутка

VI. Самостійна робота

Придумайте розповідь з даними словами, запишіть його, виділіть подвоєні приголосні.

Апетит, ванна, грип, компрес, масаж, Алла, субота.

Домашнє завдання

Упр.167, стор. 89-90

підсумок уроку



Попередня   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   Наступна

Домашнє завдання | Хід уроку | домашнє заданно | урок 52 | урок 56 | урок 57 | підсумок уроку | Хід уроку | Хід уроку | урок 66 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати