загрузка...
загрузка...
На головну

Лекція № 1

1. Базова лекція
  2. Базова лекція
  3. Базова лекція
  4. Базова лекція
  5. Базова лекція
  6. Базова лекція
  7. Базова лекція

Основи формування здорового способу життя, загартовування організму

цілі:

Освітня: 1. Ознайомити студентів з основними складовими поняття «ЗОЖ», механізмами, чинниками, реакцією організму на загартовуючі процедури, правилами проведення гартують.

Виховна: Сприяти формуванню ОК 13. Вести здоровий спосіб життя, займатися фізичною культурою і спортом для зміцнення здоров'я, досягнення життєвих і професійних цілей.

Розвиваюча: Сприяти формуванню ОК 1. Розуміти сутність і соціальну значущість своєї майбутньої професії, виявляти до неї стійкий інтерес.

Розвиток позитивної мотивації збереження і власного здоров'я студентами через оволодіння принципами здорового способу життя.

план:

1. Основні складові поняття «ЗОЖ».

2. Вплив способу життя на стан здоров'я населення.

3. Правове забезпечення формування ЗСЖ.

4. Роль сестринського персоналу в збереженні і зміцненні здоров'я, в організації медичної профілактики.

5. Механізм загартовування і реакція організму на загартовуючі процедури.

6. Фактори загартовування.

7. Основні правила загартовування: поступовість, систематичність, комплексність, облік індивідуальних особливостей організму.

Попередня   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

мотивація | Вплив способу життя на стан здоров'я населення | Стаття 12. Пріоритет профілактики в сфері охорони здоров'я | В організації медичної профілактики | Механізм загартовування і реакція організму на загартовуючі процедури | При загартовуванні вплив холоду перестає бути стресом для вашого організму. | фактори загартовування | Гігієнічні вимоги при проведенні занять | Систематичність, комплексність, облік індивідуальних особливостей організму | Актуальність теми |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати