Головна

Конструктивні форми спілкування

  1. I. Технологія організованого спілкування школярів.
  2. II. Психологічні аспекти ділового спілкування
  3. II.4.1) Історичні форми одноосібної влади.
  4. III.1.1) Форми кримінального процесу.
  5. IV. 14.5. Форми переживання почуттів
  6. IV. Конструктивні розміри корпусу редуктора
  7. Study the table below and learn the appropriate be-verb forms in relation to personal pronouns. (Вивчіть нижченаведену таблицю і запам'ятайте форми дієслова.)

- Висловлювання, передає то, як людина зрозуміла слова і дії, прагнення отримати підтвердження того, що він поняліх правильно;

- Відкриті і особистісно забарвлені висловлювання, що стосуються стану, почуттів, намірів;

- Інформація, яка містить зворотний зв'язок.

В. П. Лишин, який досліджував педагогічні можливості громадської діяльності як засобу профілактики і усунення конфліктів, вважає, що вихователь повинен не вказувати, повчати, а бути організатором і учасником діяльності. Це дозволяє йому координувати і коригувати поведінку школярів, а отже і уникати конфліктів.

Польський психолог Єжи Мелібруза пропонує наступні етапи послідовного поведінки, спрямованої на подолання конфлікту:

1. Визначення основної проблеми.

Для цього треба відповісти на питання:

а) як я розумію проблему? Які мої дії і вчинки партнера привели до конфлікту.

б) як мій партнер бачить проблему? Які, на його думку, мої і його дії лежать в основі конфлікту?

в) чи відповідає поведінка кожного з нас ситуації, що склалася?

г) якомога найбільш лаконічно і повно визначити нашу загальну проблему.

д) в яких питаннях ми з партнером розходимося?

е) в яких питаннях ми солідарні.



Попередня   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   Наступна

Тема I. 2. Методологія і методи педагогічних досліджень. | Тема I. 3. Сутність, закономірності, принципи процесу виховання і самовиховання | Тема I. 4. Методи, засоби, форми виховання і самовиховання. | Тема I. 5. Особистість учня як суб'єкта освіти, розвитку і виховання. | Тема I.6. Формування світогляду, морально-естетичної і громадянської культури особистості. | Тема I. 7. Формування екологічної культури і здорового способу життя. | Тема I. 8. Виховання учнів в колективі, сім'ї, соціумі. | ТемаI. 9. Педагогічне спілкування. Конфлікти в педагогічному спілкуванні і їх подолання. | Спілкування - загравання. | Специфічні особливості педагогічних конфліктів |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати