На головну

Надзвичайні ситуації

1. Аналіз клінічної ситуації (навчальне завдання) №1
  2. Аналіз клінічної ситуації (навчальне завдання) №2
  3. АНАЛІЗ КЛІНІЧНОЇ СИТУАЦІЇ. НАВЧАЛЬНА ЗАВДАННЯ
  4. Аналіз клінічної ситуації. Навчальна задача 1.
  5. Аналіз клінічної ситуації. Навчальна задача 1.
  6. Аналіз клінічної ситуації. Навчальна задача 2.
  7. Аналіз клінічної ситуації. Навчальна задача 2.

Конспект лекцій

Під загальною редакцією доц., Канд. техн. наук А. А. Волкової

Єкатеринбург

УДК 355.244.22 (075.8)

ББК 68.9 я 73

Б 40

рецензенти:

Д. Н. Доронін-  головний конструктор аглодоменного обладнання, голова секції науково-технічної ради ( «Уралмаш - Металургійне обладнання»);
 В. Б. Соснін-  заступник керівника департаменту праці та соціальних питань (Міністерство економіки та праці Свердловської області)

Автори: А. А. Волкова, В. Г. Шишкунов, м В. Тягунов.

Б 40 безпеку життєдіяльності: конспект лекцій: у 4 ч.
 ч.4: Надзвичайні ситуації / А. А. Волкова, В. Г. Шишкунов, м В. Тягунов. Єкатеринбург: ГОУ ВПО УГТУ - УПІ, 2006. 110 с.

ISBN 5-321-00709-8

Конспект лекцій з курсу «Безпека життєдіяльності» призначений для студентів дистанційної форми навчання.

Зміст частини 4 конспекту становить розділ «Надзвичайні ситуації (НС)». Розглянуто основні положення чинного законодавства РФ з питань НС, класифікація надзвичайних ситуацій, методи попередження, максимально зменшити можливість виникнення і зменшення масштабу наслідків НС природного і техногенного характеру.

При підготовці конспекту були використані матеріали лекцій начальника циклу «Надзвичайні ситуації» А. Я. кукис.

Бібліогр .: 12 назв. Мал. 6. Табл. 13.

УДК 355.244.22 (075.8)

ББК 68.9 я 73

N

ISBN 5-321-00709-8  © ГОУ ВПО «Уральський державний технічний університет - УПІ», 2006 © А. А. Волкова, В. Г. Шишкунов, м В. Тягунов, 2006

Попередня   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

Основні законодавчі та підзаконні акти | Класифікація надзвичайних ситуацій | Фази розвитку великих аварій | Вогнища ураження, що створюються при надзвичайних ситуаціях | землетруси | параметри землетрусу | повені | Поняття про стійкість функціонування об'єктів економіки | Класифікація радіаційних об'єктів по потенційної небезпеки | Розміщення радіаційних об'єктів і зонування територій |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати