Головна

Як тепер їх шукати. Ці концертні майданчики

  1. А тепер - національна ідея!
  2. А тепер завдання.
  3. Питання 2. Вимоги охорони праці і ТБ при організації будівельного майданчика
  4. Гімнастичних майданчики і їх обладнання
  5. На обмежені майданчики приземлення
  6. МАЙДАНЧИКИ ДЛЯ СПОРТИВНО-закладів дозвілля ІГОР І ЗАНЯТЬ

У мене за останні роки адміністраторській діяльності виробився умовний рефлекс - я автоматично хапаю різні рекламні проспекти, списую телефони з інтернету, реагую на "нові" назви агенств і клубів. Раджу і вам довести себе до такого стану. Головне почати і поглибити! Для старту по клубам необхідно скупити відповідні журнали типу "Дозвілля", або нарити телефони і адреси по Інтернету. Потім завести собі записну книжечку і щоденник, куди всі ваші старання будуть заноситися. Записувати доведеться багато: назва, адреса і телефон клубу, ім'я менеджера (залиште побільше місця, бо імена будуть часто змінюватися), наявність в клубі фрагментів апаратури (щоб знати, що вам самим доведеться "донести", згідно з вашим же технічного райдеру, поки ви ще не Сергій Мінаєв).

Сідайте за телефон. Це для того, щоб додзвонитися до клубу і дізнатися - чи підходить формат музики вашої групи вечірок закладу. Потім треба дізнатися, хто займається музикантами і вирішує вашу долю, а саме - ім'я того "великого" людини-арт-менеджера. Якщо він на місці (це треба буде зазначити!), То поговоріть безпосередньо з ним - найпростіше, що він скаже - привезти демо. Ви уточнюєте, що конкретно він має на увазі під цим словом (згідно вишеподготовленному вами раніше), домовляєтеся або про особисту зустріч (щоб він був присутній при передачі йому в руки вашого диска), або про впевненість, що дівчина за касою, якщо їй залишити матеріал, йому його залізно передасть. В обох випадках буває правда. На моїй пам'яті охоронці і гардеробники "втрачали" наш демо-матеріал всього пару разів. І то, мабуть, в момент зміни менеджера, тобто - ви розмовляєте з одним, а через дві години привозите CD і дізнаєтеся, що там новий менеджер, і як годиться новому віника, мете по-іншому. З моєї практики, щоб не мотатися вхолосту за одним клубом, я просто зателефонувала в день їх штук по сорок (в деякі по кілька разів, щоб "видобуток" в особі арт-директора була на місці). Потім збирала в стовпчик всіх, кому-що везти і ... везла. З рекордів був день, коли я доставила матеріал в одинадцять точок.

Після того, як всі "розвезли" і менеджери пообіцяли послухати-подивитися, ви через пару днів починаєте їм дзвонити. Тепер ваше завдання довести їх до стану, щоб вони прийшли до висновку, що простіше вам дати, що ви хочете, ніж пояснити, чому вони цього робити не хочуть. Якщо в процентному співвідношенні дивитися на витрачені зусилля і час, то на десять "окученних" клубів в двох ви точно відпрацюєте. Якщо в конкретний момент вам відмовили, то дочекайтеся, коли зміниться менеджер або адміністрація, або взагалі клуб перейменують - і спробуйте ще раз, зазвичай спрацьовує.

Що стосується цінової політики. Вона також залежить від обставин. Хтось скаже вам конкретну цифру, яку вони платять, і ваша справа - погоджуватися чи ні, а хтось запитає вашу вартість (ну придумайте чесно щось з математики).

Зараз багато місць, де пропонують працювати зі входу або за флаєрами (папірець такий, коли її власник може прийти на ваш концерт зі "знижкою"). Вхід ділиться на "повний" або "процентна" домовленість - щось вам, щось клубу. Бувають варіанти, коли ви домовляєтеся про "ставки", але якщо народу буде багато, вам дають ще й "винагороду".

З "входом" легко "кинути" музикантів. З власної історії, знову ж таки: Працювали в клубі, народу дофіга, а грошей - три копійки, і фраза - ну решта прийшли не на вас, а просто в клуб ... Ну ладно, може бути ... Другий раз прийшли в клуб , поставили свою людину на вхід, контролювати, хто купує на нас квитки, а хто "в клуб" (хоча, якщо люди йшли просто повз і зайшли, начебто теж само як би на групу ...) Десь перед початком концерту до пачці з квитками підбігає адміністратор, отщепляет частина квитків і кидає в урну. Наша людина хапає його за руку - мовляв, що ж ви робите! А адміністратор, дивлячись чесними оченятами: "А-а-а ... Контроль поставили ... Ну-ну. Так ось, передайте, все-одно ми їм не заплатимо ..."

Запам'ятайте ще головне: адміністрації глибоко до того, чи вмієте ви взагалі грати. Як вони самі кажуть - у нас комерційна організація, і нам важливо скільки публіки прийде на групу і скільки в барі залишать бабла. Багато хто намагається розкрутити свої точки за рахунок груп, тобто самі реклами не дають, а вимагають від груп, щоб ті вішали по місту плакати, тим самим - зазивали в клуб. У нашій країні групі платять тільки за продані квитки, а не за випите в барі. Я спілкувалася з західними "російськими" групами - у них договір з господарем і на відсоток з бару. Була у мене і така історія, коли на концерт прийшло двоє людей, залишили в барі 500 доларів, а адміністратор групі нічого не заплатив, аргументувавши: "А всього два квитки продали."

Взагалі, вся ця адміністраторська діяльність і вся ця "мишача метушня" потрібна тільки на початку кар'єри, перші років п'ять. Потім, коли ви вже "засвітилися", можете спокійно лежати на дивані, курити сигари і приймати дзвінки з пропозиціями, обіцяючи подумати ...

Удачі всім! І не дамо себе образити!

Отже, реальні події з особистого досвіду:

- Не уявляю, як ви збираєтеся в таких умовах працювати, там немає ні колонок, ні моніторів, як же ви себе чути щось будете? Або у вас, що, у всіх абсолютний слух?

- А апаратура-то у вас є?
 - ЗВИЧАЙНО!!! - Буквально закричала тітонька, - Є !!! ПІАНІНО !!!

Наталя зателефонувала чергові клуби. На питання керуючого одного з них: "А у Вас" живі "інструменти" ?, відповідно сказала, що:

- Так. Електрогітара, бас-гітара, барабани.
 - У вас барабани ??? Ні-і-т. я маю на увазі "живі" інструменти - скрипка, контрабас, акустична гітара, наприклад. А у вас не "живі", у вас "електричні" - нам не підходить. У нас тільки "жива" музика.

- Значить так. Викладеш перед: "А зараз дівчата виконають світові хіти - перлини останніх тридцяти-сорока років!". Зрозумів?
 - Угу ...

Конферансьє з упевненістю виходить на сцену і оголошує:

- А зараз перлини тридцяти-сорока років виконають світові хіти !!!

- Скажіть, а ви з драйвом граєте?
 - ??? (Який просунутий хлопчик - подумали ми) - В якому сенсі?
 - Ну я бачив - на підлозі у вас там кнопка така. Вона "драйв" називається?

- Так, пишіть. 8 - 903 ...
 - Ой! Прямо як у Зінчука! - Радісно скрикнула дівчина на іншому кінці дроту ...

- Дуже добре! А що ви робите?
 - У нас в програмі відомі хіти.
 - Та ні. Що ви робите?
 - В якому сенсі? Репертуар включає відомі світові хіти року.
 - Ви танцюєте?
 - Ну якщо треба, станцюємо - (все ще не здогадуючись ні про що)
 - А ви під що танцюєте?
 - Ми граємо рок-н-рол ...
 - Та я розумію, що рок-н-рол. Ви під міні-диск танцюєте або з "живим" складом?
 - Та не танцюємо ми, а граємо.
 - Як так граєте? Ви ж сказали, що ЖІНОЧА! рок-н-рольна група.
 - Все правильно.
 - А як тоді ви можете грати?
 - На гітарах, клавішах і барабанах (поступово зриваючись на істерику, пояснюю ...)
 - Нічого не розумію. Ви самі граєте? Жіноча група і самі граєте на гітарах? Цікаво, а як це виглядає?
 - (Ну моє терпіння скінчилося!) - Виглядає так: Поки я на колінах виїжджаю в центр сцени в запив Соляков на гітарі, вокалістка крутить стійку над головою, а два наших негра на підтанцьовках жонглюють клавішницею ...
 - ... (Пауза) ... Ну не знаю, у нас тут місця трохи ... - ... (вішаю трубку!)

- Ваш ресторан тільки відкрився, і, можливо на якісь заходи або банкети вам буде цікаво запросити жіночу кавер-команду? - Добре. Приїжджайте. Привозите вашу апаратуру, вашу публіку і вашого білетера на вхід. А потім расчитаем.
 - Хто? Як розрахувати?
 - Ну як, охоронцеві - 20%, який буде вас охороняти. Ну і оренду порахуємо.
 - Яку оренду?
 - Ну як. Ви ж орендуєте у мене зал для проведення ваших концертів. Ваша публіка буде у мене все купувати в барі, і оренду ми порахуємо в кінці місяця ...

Перший дзвінок від організаторів, за тиждень:

- Запрошуємо вас виступити. Тільки 100 у.о. дамо. Але все є - апарат, установка, все, що треба поставимо!

Ми подумали, типу ладно, порепетіруем з новою вокалісткою ...

Другий дзвінок, за день до концерту:

- Ви знаєте, барабанів не зможемо дати. Але дамо машину, щоб привезти ваші.

Третій дзвінок, в обід, в день концерту:

- Ви знаєте, машини немає у нас, але оплатимо таксі, на якому ви привезете барабани. ... Приїжджаємо ...
 - Дівчата, концерт у вас о 21:00, але наш звукорежисер може прийти тільки до 21:00. Чекаємо ... 22:30 - немає звукорежисера.
 - Дівчата, а ви можете самі налаштуватися?

(Блін, ну довелося стрибати туди-сюди зі сцени до пульта в кінець залу, налаштовуватися)

Гаразд, відіграли ...

24:00 ... З'являється звукорежисер ...

- Ну ви, епрст, звук лайно, так голосно! Ні, ну при вході звучить все кльово, а тут ну дуже голосно.

Я:

- А ти сам де був?

звукач:

- А мені тільки о 18:00 сказали, що група о 21:00 буде грати, але у мене були інші плани вже на вечір ...

- Типу давай, гони з / п!
 - Ой, дівчата, а ви не візьмете бонусами?
 - ???
 - Ну ми можемо запропонувати вам помитися в лазні на суму 100 у.о.
 - Ну вже немає. Ідіть ви самі в баню - грошей давай і таксі ...

Відтепер в технічному райдері групи MAGIC є такий пункт:

"Вартість виступу обговорюється з урахуванням геморою. Геморой це: зі своїм апаратом, зі своїм звукорежисером, о третій годині ночі, ловити машину ..."

- Скажіть, Lamia, а скільки вам треба часу оплатити, щоб записати вашу касету?
 - Ну змін десять. З зведенням.
 - А скільки часу це - одна зміна?
 - На "Казахфільм" - шість годин.
 - Та ви що??? (В жаху просто!) Одна пісня триває п'ять хвилин !!! На касеті їх ну, штук дванадцять, це самі порахуйте - скільки часу треба - записати касету, а ви говорите десять змін ...

- «... Ось якби ви про пиво співали, про сигарети - тоді інша справа, а то демони якісь. А ми демонами не торгуємо, так що вибачте, це не наша специфіка. »

- Нічого не розумію ... Але у мене немає в програмі "Лицедіїв" ...

Виглядало це так:
 (Наталія, кричить!):

- Перестаньте бринчать !!! У мене пішли наведення !!! (В сенсі - все засвистіло і загуло). Дайте відбудувати сигнал !!!

(Музиканти, не чують, природно):

- Чого?

(Наталя):

- У мене пішли наведення !!!

(Музиканти):

- А ???

Але тут втрутився місцевий звукорежисер, який за цей час вже встиг підключити мікрофон. Він на весь стадіон в мікрофон сказав:

- ВОНА ПІШЛА ЗА ГОРІЛКОЮ !!!

 Музика. Як зробити хороший звук.  
 


Попередня   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   Наступна

І знову лампи | Нулі і одиниці | Які характеристики є визначальними при виборі звукової карти? | Що таке експандер і де він застосовується? | психоакустичного ПРОЦЕСОРИ | ВИМІР шумів | ВИМІР СПОТВОРЕНЬ | мікрофонний передпідсилювач | параметричний еквалайзер | RMS - КОМПРЕССОР |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати