На головну

Погодження - теорія

1. III. ТЕОРІЯ ЗОВНІШНІХ І ВЗАЄМНИХ ВПЛИВІВ
  2. IV. ТЕОРІЯ ІМОВІРНОСТІ І МАТЕМАТИЧНА
  3. А) теорія держави і права (як одна з історико-теоретичних юридичних наук) ________________________________________________________________________________
  4. Агрегатні стани. Розчини: поняття, теорія. Розчини насичені, ненасичені, пересичені.
  5. Актуальність моделі макроекономічного людини і теорія Дж. М. Кейнса
  6. Алексєєв С.С. Теорія держави і права. Підручник для юридичних вузів і факультетів

У кожної людини є своя золота родзинка, свій коник. Ви розумієте про що я. Хто то прекрасний спортивний коментатор. Хто то приголомшливий автотехник. і.т.д У будь-якої апаратури теж є свій коник. Своя золота точка звучання.
 Зараз поясню, що маю на увазі. Для прикладу візьміть колонок Мошность 3 пн. І тепер виверніть на підсилювачі на всю низькі частоти. І ручку гучності теж поверніть «до упору». І що ви почуєте? Правильно хрип і спотворення звуку. Тому, що це не «робоча» гучність даного аппарта (обладнання)
 У конкретного підсилювального обладнання є своя «золота» точка звучання. При якій звук не спотворений. Це відноситься буквально до будь-якого обладнання - навушники, колонки, динаміки ноутбука, мікрофон, передпідсилювач, підсилювач, мікшерний пульт, муз центр і.т.д
 До чого я все це написав?
 Та до того, що, щоб отримати нормальний звучання, потрібно нормально налаштувати вашу апаратуру, навіть якщо це всього лише звукова карта вашого ноутбука і вбудовані динаміки.
 Цей процес називається узгодженням. Що таке узгодження? Це приведення в гармонійний звуковий баланс вашого обладнання. Ось чому, коли я записую на студії, будь це голос, або гітара, або синтезатор, дуже багато часу приділяється саме попередньому налаштуванні, погодженням обладнання студії з індивідуальним (унікальним) тембром і динамікою голосу або інструменту, який (і) буду записувати.
 Під час наступної зустрічі ми поговоримо як же практично здійснюється це горезвісне узгодження і на які нюанси потрібно звертати увагу. Хотілося б отримати ваші питання, і не тільки по цій темі. Вони допоможуть в підготовці наступних матеріалів (уроків) нашого проекту «Звук»
 З вами був Сергій Ревяко. Удачі, позитиву і творчого польотного настрою.

Попередня   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   Наступна

малий барабан | Overhead | Бас гітара | нарешті | Корекція в низькочастотному діапазоні | частотні діапазони | Запис мови-частина 1 | Запис мови-частина 1 | Запис мови-частина 2 | Запис мови-частина 3 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати