На головну

Питання зі шкалою Лайкерта вимагайте вказати ступінь згоди або незгоди з деякими твердженням.

1. Disjunctive Question. Розділове питання
  2. III. Східний питання у Віденській системі міжнародних відносин.
  3. III. Ступені порівняння прикметників і прислівників, порядок слів в англійському реченні, типи питань.
  4. INTERROGATIVE PRONOUNS питальний займенник
  5. X. Задайте до тексту 5 - 6 питань різного типу, що відображають його
  6. X. Задайте до тексту 5 - 6 питань різного типу, що відображають його
  7. X. Задайте до тексту 5 - 6 питань різного типу, що відображають його

«DURU» - найдешевше туалетне мило:

рішуче не згоден; не згоден; не можу сказати; згоден; повністю згоден

Семантичний диференціал (Чарльз Осгуд, 1957)- Шкала відповідей між двома протилежними значеннями, в якому опитуваний вибирає точку, найбільш відповідну спрямованості інтенсивності його почуттів або оцінок

Марка кухонного комбайна "А" здається Вам:

-5  -4  -3  -2  -1  +1  +2  +3  +4  +5  
 дорогий     ?                  недорогий
 неякісний           ?            якісний
 непрестижний             ?          престижний
 неекономічний       ?                економічний

Питання в вигляді оціночної шкали -шкала оцінює будь-яку характеристику від «незадовільно» до «відмінно»

Як Ви оцінюєте смакові якості хлібобулочних виробів марки "А"?

відмінно, дуже добре, добре: стерпно: незадовільно

Питання зі шкалою Терстоуна - Дається кілька тверджень (10- 12), респондент повинен вибрати ті, з якими він згоден

Ви вживаєте мед тому, що:

обожнюєте солодке, мед піднімає настрій, мед корисний для здоров'я, мед це натуральний продукт і т.д ..

Питання з ранжируванням переваг. У них респонденту пропонується розташувати зазначені параметри продукту (фірми, магазину, заходів щодо стимулювання збуту) у напрямку зниження значущості.

Розставте характеристики продукту по ранжиру в залежності від ступеня значимості:

ціна, смак, склад, імідж.

Питання з оцінкою -потрібно вказати в балах значимість досліджуваних властивостей.

Вкажіть але 20-бальною шкалою значущість для Вас наступних характеристик при купівлі товару "X": вага, смак, ціна, колір, імідж, матеріал упаковки.

ВІДКРИТІ ПИТАННЯ

Питання, що передбачає вільну форму відповіді - респондент може відповісти будь-яким способом

Яка Ваша думка про продукцію компанії «X»?

Підбір словесних асоціацій -опитуваний називає те слово, яке найбільше асоціюється у нього зі сказаним інтерв'юером

Яке слово перше спадає Вам на думку, коли Ви чуєте:

«Марка А» ________

«Марка Б» __________

«Марка В» ___________

завершення пропозиції -опитуваному пропонують незакінчену пропозицію і просять завершити його

Коли я вибираю авіакомпанію, для мене найголовніше -

завершення розповіді -опитуваному пропонують розповідь і просять завершити його

Я входжу в супермаркет. Беру візок і заходжу в торговий зал. Я підходжу до полиць, і у мене виникають такі питання:

Завершення малюнка (псіхорісунок) -респонденту пропонується картинка, на якій зображені персонажі. Один з них висловлює думки. Респонденту пропонується поставити себе на місце іншого персонажа і вписати свої думки в порожній овал

Тематичне сприйняття (тест тематичної апперцепції - X. Морган, Г. Мюррей, 1935) - Респонденту показують картинку, на якій представлена ??досить невизначена ситуація, яка припускає її неоднозначне трактування. Малюнок має певну стимулюючої силою, що провокує до лінії поведінки, властивої досліджуваного. Респондента просять придумати розповідь про те, що на зображенні відбувається або може відбутися.

Попередня   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   Наступна

Ціноутворення: етапи, стратегії і методи ціноутворення. | методи ціноутворення | Маркетингові комунікації | Основні інструменти маркетингових комунікацій | Переваги і недоліки засобів стимулювання продажів | позиціонування | Маркетингові дослідження | Опитування (анкетування). | Вимоги до анкети | типи питань |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати