На головну

Створення бази даних

1. I. Навмисне винахід і божественне створення мови
  2. Jsj Вибір формату даних
  3. OLAP: оперативна аналітична обробка даних.
  4. Trading Techniques Inc. надає місячні, тижневі, денні і погодинні (60 хвилин) дані по всіх ф'ючерсах за допомогою сервісу завантаження даних.
  5. Trading Techniques Inc. надає погодинні (60-хвилинні) дані по всіх ф'ючерсах за допомогою сервісу завантаження даних.
  6. V. УПРАВЛІННЯ ПОТОКАМИ ДАНИХ
  7. Автором програми для ЕОМ або бази даних визнається фізична особа, в результаті творчої діяльності якої вони створені.

Нехай нам необхідно розробити базу даних «Провайдери Інтернету», яка містить інформацію, необхідну для обгрунтованого вибору провайдера. Доцільно в якості основних критеріїв вибору взяти вартість підключення, тариф погодинної оплати, кількість вхідних телефонних ліній і пропускну здатність каналу зв'язку, який з'єднує провайдера з Інтернетом.

11.3.1. Створення структури бази даних

Перш за все необхідно визначити структуру бази даних, тобто кількість полів, їх назви і тип даних, в них зберігаються. База даних «Провайдери Інтернету» буде містити наступні поля:

- «Л? п / п »(лічильник) - Ключове поле, однозначно ідентифікує запис;

- «Назва провайдера» (текстовий) - Містить назву фірми;

- «Плата за підключення» (логічний) - Приймає значення Так (Плата стягується) і немає (Плата не береться);

- «Погодинна оплата» (грошовий) - Містить величину оплати в рублях за 1 годину підключення;

- «Кількість вхідних ліній» (числовий) - Містить число вхідних телефонних ліній;

- «Швидкість каналу (Мбіт / с)» (числовий) - Містить значення сумарної пропускної спроможності каналів зв'язку в Мбіт / с, які з'єднують провайдера з Інтернетом;

- «Web-сайт провайдера» (гіперпосилання) - Містить посилання на сайт провайдера в Інтернеті.

Приступимо до практичного створення бази даних «Провайдери Інтернету».

Jttl Створення бази даних «Провайдери Інтернету»

1.Створити в додатку Access нову базу даних за допомогою команди [Файл-Створити базу даних ...] і присвоїти їй ім'я «Провайдери Інтернету».

Технологія зберігання, пошуку і сортування інформації

miiiHHiMMi!
 ЩОткріто fc ? Конструктор лСоейать ¦ а

У вікні Провайдери Інтернету: база даних вибрати групу об'єктів Таблиці, ШШЩШЩ | I co - "» * " '» ^ "-" »" "' -

Ir J tf 7 * IM ^ lwM - 'Створення таблиці шляхом введення денних

потім пункт Створення таблиці в режимі конструктора.

Прокайпери Інтернату: T4-jCTiiijluii
]    Ім'я поля | Тип даних | *. j
   SI пуп Лічильник
1    Назва провайдера Текстовий Плата за підключення Логічний
 1I    Погодинна оплата Грошовий К у вхідних ліній Числовий
   Швидкість каналу фІбіт / с) Числовий
,  _>_  Web-сайт провайдера  "Іперссилка *  
!    текстовий
 ! !      ПолеМВтЮЧісловойДата / времяДенежний Лічильник Логічний Попі об'єкта (X  -J
,  
   Майстер подстзк  
 , Огдціе jПодстановка  -1  
 , Формат поля j
  Г  1одпісь    

режим конструктор дозволяє створювати і змінювати структуру таблиці. Таблиця «Провайдери Інтернету» повинна містити шість полів, для кожного з яких потрібно задати ім'я, тип даних і визначити його властивості. Крім того, необхідно задати ключове поле, яким в даному випадку є поле «JV? га / п ».

3. У вікні про
 Вайдера Інтернету: таб
 особи
в шпальтах ім'я поля и
Тип даних ввести назва
 ня полів і необхідні типи
 даних.

У нижній частині вікна задати властивості полів. При завданні типів даних і властивостей полів скористатися розкриваються списками.

щ
 Значення за замовчуванням Умова на значення Повідомлення про помилку Обов'язкове поле Порожні строї * Стиснення Юніізд
 нетНетДа

В якості ключового поля задати поле «JV? га / п ». Для збереження таблиці ввести команду [Файл-Со-зберігати як ...]. Присвоїти таблиці ім'я «Провайдери Інтернету».

MII1IIUI ll'UII lli НІШІ Т
? \ Створення табпіци в режимі «онстругтора S? J Створення таблиці за допомогою майстра 1? Ч Створення таблиці шляхом введення даних

4. Після створення таблиці її
 ім'я додається в вікно бази
 даних і її можна легко від
 крити або в режимі кон
 структор
(кнопка Конст
 руктор),
або в режимі
Таблиця (кнопка від
 крити).

Попередня   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   Наступна

глава 10 | Сортування даних | Пошук даних | Побудова діаграм і графіків | побудова графіка | Бази даних | Технологія зберігання, пошуку і сортування інформації | глава 11 | Технологія зберігання, пошуку і сортування інформації | Система управління базами даних Access |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати