На головну

Визначення числового коду символу

1. I. КЛАСИЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ІМОВІРНОСТІ.
  2. Identification - упізнання, розпізнавання, ідентифікація, визначення
  3. II. 6.1. Визначення поняття діяльності
  4. VI. Визначення понять.
  5. Z ВИЗНАЧЕННЯ СКЛАДУ управлінських СПОСОБНОСТЕЙ 527
  6. А. Визначення розрахункової вологості ґрунту робочого шару
  7. Аксіоми теорії ймовірностей. Дискретні простору елементарних фіналів. Класичне визначення ймовірності
 TlxJ
 ЦДО Ji>
 «I
Щ
ю
 а 6
 iu
Г | х |. ІФ|а| Я | «| Н | а | ^ ІЛ

¦ [192 »

Запустити текстовий ре
 тор MS Word 2002. Вве
 сти команду [Вставши
 ка-Символ ...]. На екрані
 з'явиться діалогова па
 нель Символ. Централь
 ву частину діалогового
 вікна займає таблиця
 символів для виразно
 го шрифту (наприклад, Ti
 mes New Roman).

Символи розташовуються послідовно зліва направо і через підрядник, починаючи з символу пропуск в лівому верхньому кутку і кінчаючи буквою «я» в правому нижньому кутку таблиці.

Вибрати символ і в списку, що розкривається з: тип кодування. У текстовому полі Код знака: з'явиться його числовий код.

лр Введення символів за числовим кодом

1.Запустити стандартну програму Блокнот. За допомогою додаткової цифрової клавіатури, утримуючи клавішу {Alt} ввести число 0224, відпустити клавішу {Alt}. У документі з'явиться символ «а». Повторити процедуру для числових кодів від 0225 до 0233. У документі з'явиться послідовність з 12 символів «абвгдежзій» в кодуванні Windows (CP1251).

ш
 ІЧ-Пінг!
 Файл правка Пошук С_правка
 "3
 абвгдежзій рстуфхцчшщ

За допомогою додаткового
 котельної цифровий
 клавіатури при натис
 тієї клавіші {Alt} вве
 сти число 224, в доку
 мент з'явиться
 символ «р». повторювали
 рить процедуру для
 числових кодів від 225

до 233, в документі з'явиться послідовність з 12 символів «рстуфхцчшщ» в кодуванні MS-DOS (CP866).

Попередня   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   Наступна

глава 2 | Інформація. Двійкове кодування інформації | глава 2 | А .. д а н і я | глава 2 | Інформація. Двійкове кодування інформації | Арифметичні операції в позиційних системах числення | глава 2 | глава 2 | Подання чисел в форматі з плаваючою комою. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати