Головна

Ритуал і підготовка до ритуалу 6 сторінка

  1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

Я виганяю вас силами Богині і Бога!

Я виганяю вас силами Сонця, Місяця і зірок!

Я виганяю вас силами

Землі, Повітря, Вогню і Води!

Зупиніться на кілька хвилин, вдивіться в ваші нещастя, що перетворюються в ніщо. Потім скажіть:

О, Прекрасна Богиня! О, Прекрасний Бог!

У цю ніч річної магії

Я молюся, щоб ви наповнили моє життя подивом і радістю.

Допоможіть мені налаштуватися на енергії,

поточні в нічному співаючим повітрі!

Я дякую вам.

Не можна сумніватися в очищенні. Відчуйте природні сили, що течуть через вас, які омивають вас духовною енергією.

Займіться магією, якщо необхідно.

Відзначте Частування.

Приберіть коло.

проведення свята

Свято Середини літа - класичне час для магії всіх видів. Цілительство, любовна і захисна магія особливо відповідають цього дня. Трави можна сушити на ритуальному вогнищі, якщо ви проводите Ритуал на вулиці. Стрибайте через багаття для очищення і оновлення енергій.

Свіжі фрукти - стандартна їжа на цьому святі.

Лагнасад

(1 серпня)

Покладіть на вівтар снопик пшениці, ячменю або вівса, фрукти і хліб, можливо, випечений у вигляді Сонця або людської фігурки. Хліб буде символізувати Бога, а хлібна лялька буде символізувати Богиню.

Зберіть вівтар, запаліть свічки і курильницу, зробіть Коло каменів.

Продекламують Пісню благословення.

Станьте перед вівтарем, підніміть вгору Снопок пшениці і скажіть:

Прийшов час Першого врожаю,

Коли природа віддає всім свої дари.

Тепер ми зможемо пережити зиму.

О, Бог дозрілих полів, Повелитель Зерна,

дай мені усвідомити жертву, яку ти приносиш під серпом Богині

напередодні подорожі в країну вічного літа.

О, Богиня Темної Місяця,

Навчи мене секретів відродження,

Навчи, чому Сонце втрачає свою силу

І зростає нічний холод.

Потріть колосся пальцями, щоб на вівтар посипалися зерна. Візьміть яблуко або інший плід, надкусити його і відчуйте смак, а після скажіть:

Я покуштував від першого врожаю,

змішав енергії з моїм розумом.

Тепер я можу продовжувати

пошуки досконалої зоряної мудрості.

О, повелителька Місяця і Повелитель Сонця,

Прекрасні, кому зірки висвітлюють шлях!

Я приношу свою подяку

за нескінченне родючість Землі.

Дай стиглої пшениці впустити свої зерна на Материнську груди,

тому що вона впевнена відродження тепла навесні.

Покладіть фрукт.

працюйте з магією, якщо необхідно,

Здійсніть Частування.

Приберіть коло.

проведення свята

Добре буде посадити насіння того плоду, який ви їли на ритуалі. Якщо вони проростуть, вирощуйте їх з любов'ю і турботою, як символ вашої зв'язку з Богинею і Богом.

Плетіння з соломи (виготовлення хлібної ляльки) відповідне заняття для Лагнасада. Відвідайте найближчі місця на природі.

Їжа на Лагнасад включає хліб, чорну смородину і все ягоди, жолуді (вимочені в солоній воді), дикі яблука, всі зернові і трохи будь-яких стиглих фруктів, іноді печиво і замість вина - сидр.

Хліб, випечений у формі Сонця, вживається в їжу під час Частування.

Мабон

(21 вересня)

Прикрасьте вівтар жолудями, дубовими гілками, сосновими і кипарисовими шишками, качанами кукурудзи, стеблами пшениці. Поставте на вівтар звичайне маленьке відро, наповнене сухими опалим листям різних дерев і чагарників.

Зберіть вівтар, запаліть свічки і курильницу, встановіть Коло каменів.

Продекламують Пісню благословення.

Покличте Богиню і Бога.

Станьте перед вівтарем, підійміть відро з листям і повільно висипте його так, щоб все листя всередині кола. Вимовте наступні слова:

Листя падає,

Дні холоднішати.

Богиня опустила свою мантію на Землю,

Поки ти, Великий Сонячний Бог,

прямуєш на Захід,

В країну вічною чарівництва,

Покриту холодом ночі.

Фрукти дозріли, Насіння обсипалися,

Годинники днів і ночей зрівнялися.

Холодні вітри дмуть з Півночі,

сумно завиваючи.

У цьому відчувається згасання сили природи,

о, Свята Богиня,

Але я знаю, що життя триває

Чи не буде весни без нового врожаю,

Також, як не буває життя без смерті.

Освячено ти будеш, о, Падший Бог,

У твоєму подорожі в країну зими,

У люблячих руках Богині.

Поставте відро на землю і продовжите:

Прекрасна Богиня родючості, Я посіяв насіння і зібрав плоди своїх вчинків, хороших і поганих.

Дай мені сміливість посадити

насіння радості і любові

в наступному році, відкидаючи горе і ненависті

Навчи мене чудовим таємниць цієї планети,

О, що світяться мені в ночі!

працюйте з магією, якщо це необхідно.

проведення свята

У Мабон йдуть на природу, в ліс, збирають опале листя. Деякі з них використовують для прикраси будинку, інші зберігають на майбутнє для трав'яний магії.

Їжа на Мабон складається з плодів другого врожаю, таких як зернові, фрукти, овочі і, особливо, кукурудзяний хліб - традиційна їжа в цей час так само, як і квасоля, сушені кабачки.

Самхейн

(31 жовтня)

Покладіть на вівтар яблука, гранати, гарбузи, кабачки інші фрукти і плоди, осінні квіти - такі, ч нігтики і хризантеми. Напишіть на папері рису свого характеру, від якої ви хочете звільнитися: безглуздого, погані звички, метушливість, хвороба. Котел або подібний інструмент повинен бути встановивши на вогнетривкої підставці або невеликих ніжках. На невеликому плоскому блюді треба намалювати колесо з вісьмома спицями.

Перед ритуалом посидьте спокійно і подумайте про друзів і близьких, хто втрачений для вас. Але без чарівності. Знайте, що вони допомагають вам у ваших важких справах. Подумайте про те, що матеріальний світ - не єдина реальність, і що душа

не вмирає.

Зберіть вівтар, запаліть свічки і курильницу. Зробіть Коло каменів.

На великій тарілці намалюйте по краю коло. У центрі поставте крапку і від неї проведіть до краю вісім променів. Отже, у колесо - символ Саббата, символ нескінченності.

Продекламують Пісню благословення.

Покличте Богиню і Бога.

Підніміть один з гранатів і чистим білим кип жалом виріжте шматок. Вийміть кілька зерен і покладіть на блюдо з намальованим колесом.

Візьміть жезл, поверніться до вівтаря і скажіть:

Цієї ночі, в Самхейн, я наголошую твій шлях,

О, Сонячний Король, шлях на захід,

в Країну вічної молодості.

Я наголошую шлях всіх, хто пішов,

і всіх, хто прийде.

О, Прекрасна Богиня, Вічна Мати,

Та, хто дає народження полеглим,

Навчи мене, де під час великої темряви відшукати мені великий світ.

Покладіть в рот кілька зерен граната, роздушіть їх зубами і відчуєте смак, гіркувато-солодкий. За дивіться на Восьмипромінні колесо на тарілці, річне колесо, сезонний цикл, кінець і початок всього сущого.

Запаліть вогонь в казані або свічку. Візьміть в руки на писану вами папір. Вдивляючись в вогонь, скажіте-

Наймудріша Повелителька ущербної Місяця,

Богиня зоряної ночі

Я запалив це полум'я в твоєму котлі,

Щоб змінити те, що мучить мене.

Поверни сили назад:

Від темряви до світла!

Від зла до добра!

Від смерті до життя!

Запаліть папір у полум'ї котла і потім киньте її всередину. Поки вона горить, знайте, що ваша біль зменшується і залишає вас, ніби згорає у вселенському полум'я. *

* Котел уособлює Богиню.

Якщо хочете - можете гадати по магічному кристалу або застосувати інші форми ворожіння, бо це час для того, щоб заглянути в минуле або майбутнє. Постарайтеся викликати духів померлих, ставлячись до їх смерті спокійно. Поважайте їх пам'ять, інакше годі було їх викликати. Забудьте про болі і страждання, дивлячись на полум'я котла.

працюйте з магією, якщо це необхідно.

Відсвяткуйте Частування.

Приберіть коло.

проведення свята

Традиційно прийнято в ніч Самхейна виставляти тарілку з їжею для померлих душ на вулицю. Палаюча свічка на вікні вказує їм шлях в країну вічного літа, а зариті в землю яблука - їх їжа в цій подорожі.

Їжа - буряк, турнепс, яблука, кукурудза, горіхи, імбирний хліб, сидр, підігріте пряне вино, страви з гарбуза і, може бути, м'ясні страви (якщо ви не вегетаріанець).

ритуал жестів

Встаньте на ритуальне місце. Заспокойте свої думки. Дихайте глибоко півхвилини або до тих пір, поки не заспокоїтеся. Зверніть свої думки до Богів.

Поверніться обличчям на Північ. Підніміть обидві руки на рівень талії, розкрийте долоні. Стисніть пальці разом так, щоб ваші кисті представляли собою дві площини. Відчувайте твердість, грунтовність, родючість. Закликайте сили Землі жестами.

Через мить поверніться на Схід і підніми ті руки трохи вище, долоні поверніть від вас, але не паралельно землі. Лікті злегка зігніть. Розтисніть пальці. Відчувайте рух і зв'язок. Закликайте сили Повітря через ці жести.

Поверніться на Південь. Підніміть ваші руки над головою. Лікті прямі, пальці стиснуті в кулаки. Відчувайте силу творіння і руйнування. Закликайте сили Вогню цими жестами.

Поверніться на Захід. Опустіть руки трохи нижче. Зігніть лікті, поверніть долоні вгору і стисніть жменею, великий палець притисніть до долоні. Відчувайте проникнення, океан, плинність. Закликайте сили Води через ці жести.

Поверніться знову на Північ. Відкиньте голову назад, підніміть обидві руки до неба, пальці розтиснуті. Вбирайте в себе сутність Єдиного, непізнаваного, недосяжного, джерела всього. Відчувайте непізнаванність всесвіту.

Опустіть свою дає руку і підніміть приймаючу вгору. Притисніть до долоні мізинець, безіменний і середній пальці, вказівним і великим утворіть півмісяць. Відчувайте влада Богині, відчувайте її любов, родючість, співчуття. Відчуйте силу Місяця в цьому жесті, силу вічного моря - присутність Богині.

Опустіть приймаючу руку і підніміть дає. З'єднайте в кільце середній і безіменний з великим пальцем. Мізинець і вказівний підійміть в небо, створюючи рогата символ. Відчуйте влада Бога. Відчуйте силу Сонця в цьому жесті, неприборкані сили лісів - присутність Бога.

Опустіть руку. Ляжте на землю і, розкинувши руки і ноги, надайте вашому тілу форму п'ятикутної зірки. Відчувайте сили елементів, поточні через вас, поглинає їх і об'єднуйте з ними свою сутність. Відчувайте їх як еманації Єдиного, Богині і Бога.

Медитуйте. Єднайтеся. Спілкуйтеся.

Коли закінчите, просто встаньте. Ваш ритуал жестів закінчений.

Закон про Силу

1. Сила ніколи не може бути використана для нанесення шкоди або контролю над іншими людьми. Але через необхідні обряди, Сила може бути використана для захисту вашого життя і життя інших людей.

2. Сила використовується тільки в разі потреби.

3. Сила може бути використана вами, поки ваші дії не приносять шкоди.

4. Нерозумно брати гроші за використання Сили, за швидкоплинну влада над Силою заплатив. Не будьте подібні представникам інших релігій.

5. Не використовуйте Силу для самоствердження, це ображає Вікка і магію.

Завжди пам'ятайте, що Сила - це священний дар, не зловживайте цим даром! Це - Закон про Силу.

Покликання елементів. Це покликання може супроводжуватися рухами (або танцем навколо вівтаря) для вивільнення елементальних енергій.

Повітря, Вогонь, Вода, Земля

астральні елементи

Я кличу Вас, прийдіть до мене!

В коло, в правильне коло,

Який охороняє від проклять і вторгнень,

Я кличу Вас, прийдіть до мене!

З пешер і пустель, морів і пагорбів,

Жезлом, кинджалом, чашею і пентакль,

Я закликаю, прийдіть до мене!

Це моя воля, хоч би якою малою вона не була!

Молитвами, співами і заклики, звернені до Богині і Бога

Ці молитви можуть бути використані для закликання Богині і Бога під час ритуалів, після створення магічного кола. Звичайно, допустимо використовувати і будь-які інші, які ви складете або знайдете в інших джерелах.

Кілька пісень, які допомагають вивільненню енергії і об'єднанню з богами, я також включив сюди.

Деякі з закликів я зробив у вигляді віршів, надавши їм розмір і риму, деякі залишив як речитативи. Це просто говорить про мою здатність до віршування. Але в той же час, ритм пов'язує наше матеріальне свідомість з підсвідомістю або духовним розумом, дозволяючи йому переходити в стан ритуального свідомості.

Деякі з молитов пов'язані з особливими божествами, але, як писала Діон Форчун: "Все боги є одним Богом, і все богині - однієї Богинею, але лише один присвячує".

Заклик до Богині

Сяюча півмісяцем на зоряному небі, Квітуча на родючому полі, Поточна в океанській глибині, благословляє теплим дощем, Почуй мою пісню з кола каменів, осяяна мене містичним світлом, Пробуди мене своєю срібною музикою Будь со мной в моєму священному обряді!

Заклик до Бога

О, Великий Бог Пан,

Тварина і людина,

Козій пастух, і Повелитель Землі!

Я кличу тебе відвідати мій ритуал

У саму магічну з ночей.

Бог вина,

Бог винограду,

Бог полів і бог корів,

Прийди в моє коло з любов'ю

І пішли своє благословіння всьому сущому.

Допоможи мені зцілювати,

Допоможи мені відчувати,

Допоможи мені нести силу любові і добра!

Пан лісів, Пан полян,

Будь со мной, наскільки дозволить моя магія!

заклик Ізіди

Ізіда Місячна,

Ти - все, що було,

Що є

і що буде.

Прийди, незнання Королева ночі!

Прийди, як аромат священного лотоса

Наповни моє коло

Любов'ю і магією.

Опустися на моє коло,

Я молю,

О, Священна Ізіда!

Молитва рогатої Богу

Рогатий Бог диких пусток,

Крилатий Бог блискучого неба,

Променистий Бог великого Сонця,

Полеглий Бог самхеінових сліз -

Я кличу до тебе з Круга стоять каменів,

Молю тебе, О, Древній,

Снізойді і освяти мій містичний обряд -

О, Прекрасний Повелитель палаючого Сонця!

Пісня молодика до Діани

Прибуває, прибуває, зростає, зростає,

Сила Діани тече, тече, (повторити)

Заклик до Бога

Древній Бог лісових глибин,

Господар тварин і Сонця

Тут, де світ мовчки спить.

Коли день настав

Я кличу тебе в древній шлях,

Сюди в моє коло.

Прошу, почуй мою молитву

І пішли вниз силу Твого Сонця.

Заклик до Богині

Прекрасна Богиня,

Ти - Королева Богів,

Лампа в ночі,

авторка всього дикого і вільного,

Мати жінок і чоловіків,

захисниця чаклунів.

Опустися, я молю, Силою Місячного Світла На моє коло зараз

.

Заклик до Бога

Ти - Король Богів,

Повелитель Сонця, Господар всього дикого і вільного,

Батько жінок і чоловіків,

чоловік Місячної Богиня і захисник чаклунів!

Опустися, Силою Сонячного Світла На моє коло зараз!

пісня Богині

Місяць, Місяць, Місяць, Діана,

Місяць, Місяць, Місяць, Ліана!

Освяти мене, освяти мене, освяти мене, Діана,

Місяць, Місяць, Місяць, Діана.

(Повторити)

Вечірня пісня Богу

Здрастуй, благородне Сонце, Управитель дня, Вставай вранці,

Щоб освітити мій шлях.

(Повинно вимовлятися на заході)

Вечірня пісня Богині

Здрастуй, благородна Місяць,

Управителька ночі,

Бережи мене і мій розум,

Поки світиш.

(Вночі, під час пильного углядування в Місяць)

пісня Богині

Лааааааааааааааа

Оооооооооооооооо

Ууууууууууууууууууу

Ееееееееееееееее

АІІІІІІІІЧІІІІІІ "

* Тягніть, скільки зможете, посилюючи звук. Це з'єднує свідомість з Богинею і пробуджує духовний розум.

значення чисел

Вони можуть бути використані в ритуалах і магічних роботах. В основному, непарні числа пов'язані з жінками, прийнятими енергіями і Богинею, інші - з чоловіками, випромінюваними енергіями і Богом.

1 - Всесвіт, Єдиний, джерело всього.

2 - Богиня і Бог, досконалий дуалізм, яку випромінює і приймається енергія, пара сил, особистий союз з божествами, взаємопроникнення фізичного і духовного, рівновагу.

3 - Троїстість Богині, фази Місяця, фізичне, ментальне і духовне прояви людини.

4 - елементи, Духи каменів, вітру, пори року.

5 - почуття, пентаграма, елементи, плюс Акаша, число Богині.

7 - кількість планет, які знали стародавні люди, час однієї місячної фази, сила, захист і магія.

8 - число Саббата, число Бога.

9 - число Богині.

13 - число Есбата, щасливе число.

15 - число щастя.

21 - число Саббатьє і повень в чаклунський календарі, число Богині.

28 - число Місяця, число Богині.

101 - число родючості.

Планети співвідносяться з числами так: Сатурн - 3 Венера - 7

Юпітер - 4 Меркурій - 8

Марс - 5 Місяць - 9 *

Сонце - б

* Існує безліч варіантів цієї системи. Просто це одна з тих, якими я користуюся

Тринадцять завдань чаклуна

1. Пізнати себе.

2. Пізнати своє Мистецтво (Чаклунство).

3. Вчитися.

4. Мудро застосовувати знання.

5. Досягти рівноваги.

6. Тримати слова в порядку.

7. Тримати думки в порядок.

8. Радіти життю.

9. Налаштовуватися на річний цикл Землі.

10. Дихати і є правильно.

11. Тренувати тіло.

12. Медитировать.

13. Почитати Богиню і Бога.

.

рецепти

Рецепти приготування їжі

Печиво у формі півмісяця

1 стакан тонкоизмельченного мигдалю. 1 + 1/4 склянки борошна.

1/2 кондитерського цукру.

2 краплі мигдалевого екстракту. 1/2 склянки топленого масла.

1 жовток.

Змішайте мигдаль, борошно, цукор і екстракт до отримання однорідної маси. Добре перемішайте масло і жовток, і засипте суху суміш. Вручну замісіть тісто. Охолодіть його. Розкачайте і наріжте шматочками у формі півмісяця, розміром з волоський горіх. Покладіть на змащене деко і випікайте 20 хвилин. Використовуйте під час Частування, особливо на Есбат.

Солодкий крем з нагідок (на Белтейн)

2 склянки молока.

1 стакан сухих пелюсток нігтики. 1/4 ст. ложки солі.

3 ст. ложки цукру. 3-5 см стручка ванілі.

3 жовтки, злегка збитих.

1/8 ст. ложки порошку гвоздичної дерева. 1/8 ст. ложки потовченого мускатного горіха. 1/2 ст. ложки рожевої води, збиті вершки.

Використовуючи чисту ступку, потовчіть пелюстки. Або подрібніть за допомогою ложки. Змішайте сіль, цукор і спеції. Доведіть до кипіння молоко з пелюстками і ваніллю. Повільно влийте жовтки і всипте суху суміш. Варіть на повільному вогні. Коли суміш загусне, додайте рожеву воду і охолодіть.

Зверху покладіть збиті вершки і прикрасьте свіжими пелюстками нагідок.

Легкий медовий напій

1 літр води, краще сніговий.

1 склянку меду.

1 нарізаний скибочками лимон.

1/2 ст. ложки запашного мускатного горіха.

Закип'ятіть всі інгредієнти в неметалевої посуді. Під час кипіння знімайте піну дерев'яною ложкою. Коли піни вже не буде, додайте:

щіпку солі,

сік половини лимона.

Процідіть і охолодіть. Пийте замість алкогольних напоїв та вина під час Частування.

напої

Якщо ви не п'єте вина, яке довго використовувалося в релігійних і магічних цілях, існує безліч інших напоїв, які можна випити в честь Богині і Бога.

Ці напої (список не обмежений):

Саббатьє: яблучний сік, грейпфрутовий сік, виноградний сік, апельсиновий сік, ананасовий сік, чорний чай, легкий медовий напій, сік гуави, коричне кави, імбирний чай і гібіскусовий чай.

Повні: лимонад, абрикосовий сік, сік грушевий сік, сік папайї, персиковий сік, жасминовий чай, м'ятний чай, рожевий чай, молоко.

рецепти ладаном

Для приготування фіміаму потрібно просто подрібнити інгредієнти і потім змішати їх в потрібній пропорції. Поки будете змішувати, ви повинні відчувати їх енергії. Підпалюйте на вугільному брикеті під час ритуалу.

Фіміам ДЛЯ МАГІЧНОГО КОЛА

4 частини ладану,

2 частини мирра,

2 частини бензоина,

1 частина сандалового дерева,

1/2 частини кориці,

1/2 частини рожевих пелюсток,

1/4 частини вербени,

1/4 частини розмарину,

1/4 частини лавра.

Запалюйте в колі для будь-яких ритуалів і заклинань. Кількості ладану, мирра й бензоина визначаються місткістю вашої курильниці. |

вівтарної фіміам

3 частини ладану, 2 частини мирра,

1 частина кориці.

Запалюйте як основний фіміам на вівтарі, щоб очистити його і стимулювати перехід в стан ритуального свідомості під час ритуалу.

Фіміам ДЛЯ РИТУАЛУ повний місяць

2 частини сандалового дерева, 2 частини ладану,

1/2 частини пелюсток гарденії, 1/4 частини рожевих пелюсток, кілька крапель олії сірої амбри.

Запалювати під час Есбатов або під час повного місяця для настрою на Богиню.

Фіміам ДЛЯ ВЕСНЯНОГО Саббатьє

частини ладану, частини сандалового дерева, частина бензоина, частина кориці, кілька крапель пачулієве масла.

Запалювати під час весняних і літніх Саббатьє. Фіміам ДЛЯ ОСІННЬОГО Саббатьє

3 частини ладану, 2 частини мирра, 1 частина розмарину,

1 частина кедра,

1 частина ялівцю.

Запалювати під час осінніх і зимових Саббатьє.

рецепти масел

Для приготування масел просто змішайте їх в пляшці. Наносите для ритуальних цілей.

МАСЛО №1 ДЛЯ Саббатьє

3 частини пачулієве масла, 2 частини мускусного масла, 1 частина гвоздичної олії.

Наносити під час Саббата для посилення зв'язку з Богами.

МАСЛО №2 ДЛЯ Саббатьє

2 частини Ладанова масла, 1 частина миррової масла,

1 частина масла гвоздикового дерева, 1 крапля гвоздичної олії.

Використовувати, як і попереднє.

МАСЛО №1 ДЛЯ повний місяць

3 частини рожевого масла,

1 частина жасминового масла, 1 частина сандалового масла.

Натирати тіло перед Есбатом, щоб налаштуватися місячні енергії.

ВІККА 203

МАСЛО №2 для повні

3 частини сандалового масла,

2 частини лимонного масла,

1 частина рожевого масла.

Використовувати, як попереднє.

МАСЛО БОГИНИ

3 частини рожевого масла,

2 частини туберозового масла, 1 частина лимонного масла,

1 частина пальмового масла,

1 частина масла сірої амбри.

Наносити на честь Богині під час ритуалів.

МАСЛО РОГАТОЇ БОГА

2 частини Ладанова масла, 2 частини коричного масла, 1 частина лаврового масла,

1 частина розмаринового масла, 1 частина мускусного масла.

1аносіть в честь рогатого Бога під час ритуалів. вівтарної МАСЛО

4 частини Ладанова масла, частини миррової масла,

1 частина масла ситі жовтуватою, I частина вербенових масла, 1 частина лавандової олії.

Регулярно натирати вівтар цим маслом для очищення і збільшення його магічної сили.

трав'яні ГРІМОЙРА

Керівництво з використання лікарських трав і дерев в чаклунських ритуалах

Збір квітів і трав

Перед зрізанням трави білим кинджалом, налаштуйтеся на рослину шляхом візуалізації. Відчуйте його енергії. Під час зрізання говорите:

О, маленька квітка (назва, наприклад, ісопу), прошу тебе, подаруй мені те, що стане в нагоді в моїй роботі. Рости сильним після мого дотику, рости ще сильніше, о, маленький квітка (назва)!

Якщо це дерево, вставте відповідну назву (дерево дуб). Акуратно зрізайте тільки те, що вам дійсно необхідно, і ніколи не зрізайте дуже молоді рослини або більше четвертої частини дорослого. Біля підніжжя рослини залиште своє підношення: срібну монетку, блискучий камінчик, кілька крапель вина або молока, зернятко, кварцовий кристал і т.д. Зарийте свою жертву, і тоді можете забирати зрізане рослина.

магічне коло

Магічне коло може бути покритий гірляндами рослин, присвячених Богині і Бога. Також, периметр кола може бути позначений відповідними кольорами.

Ті, хто стоїть камені можуть бути оточені рослинами відповідними елементами:

Північ - кукурудза, кипарис, чоловіча папороть, жимолость, пшениця, вербена.

Схід - акація, бергамот, конюшина, кульбаба, лаванда, лимон, спаржа, м'ята, омела, петрушка, сосна.

Південь - базилік, гвоздика, кедр, хризантема, кріп, імбир, геліотроп, падуб, ялівець, нігтики, перцева м'ята ..

Захід - квітки яблунь, лимонний бальзам, камелія, котяча м'ята, блідо-жовтий нарцис, бузина, гарденія, виноград, верес, гібіскус, жасмин, орхідея.

На вівтар можна покласти свіжі квіти або, якщо це неможливо, чоловіча папороть.

Коли коло створюється біля дерева, ви можете використовувати його фрукти, листя, горіхи або квіти.

Все це можна використовувати на додаток до каменів і мотузці.

багаття

Якщо ви захотіли запалити багаття, проводячи ритуал на вулиці, можете скласти його з різних комбінацій дров наступних дерев:

Горобина, Мескит, дуб, сосна, яблуня, кизил, тополя, ялівець, кедр.

Якщо це неможливо, використовуйте ті дрова, які вам доступні. Обряд, який проводиться на морському березі, може висвітлюватися багаттям із зібраного тут же сушняка, викинутого морем.

Домашній магічне коло

Магічні рослини, що ростуть на природі, можна пересадити в горщики і поставити навколо вівтаря під час домашнього ритуалу. Якщо ви зазвичай працюєте вдома, то переносите дикі рослини в горщиках кожне на своє ритуальне місце. Якщо їм необхідно більше світла, просто виносите їх на вулицю і вносите назад на час ритуалу. Віддавайте їм енергію і любов і вони подарують вам своє чарівництво і магію.

Щоб ви не користувалися отруйними рослинами, я рекомендую вам такі:

Африканська фіалка, кактус (всі види), чоловіча папороть (всі види), падуб, ісопу, пальми (всі види), рожева герань, троянда, червона герань, розмарин.

свята

Носіть під час ритуалів свіжі квіти на голові або на тілі. Вінки зі свіжих квітів завжди до місця на весняних та літніх ритуалах. Робіть їх з дубових і соснових гілок взимку і восени.

Ви можете зробити собі намисто з трав і насіння таких, як насіння квасолі, цілі мускатний горіх, анісові насіння, пшениця і з інших насіння і горіхів, нанизавши їх на природні волокна. Можна також використовувати маленькі соснові шишки.

Для ритуалів повного місяця застосовуйте розпускаються вночі ароматні квіти. Вони допоможуть вам налаштуватися відповідним чином на місячні енергії.

магічні інструменти

Наводжу поради по посвяті інструментів перед першим використанням або формальним освяченням. Робити це потрібно з спрямованої візуалізацією і для ритуальних цілей.

МАГІЧНИЙ КИНДЖАЛ АБО МЕЧ

Натріть лезо свіжим базиліком, розмарином або дубовим листям. Робити це потрібно на світанку, на вулиці, в місці, де вас ніхто не побачить і не потривожить. Покладіть меч або кинджал на землю вістрям на Південь. Обійдіть його тричі за годинниковою стрілкою, обсипаючи лавровим листям, бажано свіжими. Візьміть кинджал або меч, станьте обличчям на Схід, тримайте меч в опущених руках, але вістрям вгору, покличте Бога і просите Його вселити в ваш кинджал свою могутність. Підніміть його до неба і покличте Богиню наповнити лезо меча своєю любов'ю і силою.

Загорніть меч або кинджал в червону тканину і віднесіть додому. Зберігатися він повинен також загорнутим в червону тканину.

БІЛИЙ КИНДЖАЛ

Рано вранці йдіть в ліс, парк або в сад. Виберіть найкрасивіше і енергетично сильну рослину. Акуратно торкніться вістрям всіх його листя по черзі, домагаючись повного зв'язку між кинджалом і рослиною, і відповідно з Землею.

Сядьте на землю, забезпечте собі повне самотність. Накресліть вістрям кинджала на землі пентаграму. Ритуал закінчено.



Попередня   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

Інструменти | курильниця | кристалічна сфера | книга духів | дзвін | Глава 5 Музика, танці і жести | Ритуал і підготовка до ритуалу 1 сторінка | Ритуал і підготовка до ритуалу 2 сторінка | Ритуал і підготовка до ритуалу 3 сторінка | Ритуал і підготовка до ритуалу 4 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати