Головна

Аліментні обов'язки батьків і дітей (глава 13).

1. I. Теоретичні основи формування артикуляційної моторики у дітей.
  2. I. Етіологія гнійно-септичних захворювань (ДСЗ) у дітей.
  3. II. 7.5. Розвиток уваги у дітей і шляхи його формування
  4. II. Посадові обов'язки
  5. II. Посадові обов'язки
  6. III. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СПОРТСМЕНА
  7. III. Пренатальна діагностика ВДР у дітей

Батьки зобов'язані утримувати своїх неповнолітніх дітей.

Батьки мають право укласти угоду про зміст своїх неповнолітніх дітей (угода про сплату аліментів).

У разі, якщо батьки не надають зміст своїм неповнолітнім дітям, кошти на їх утримання (аліменти) стягуються з батьків у судовому порядку (стаття 80).

При відсутності угоди про сплату аліментів аліменти на неповнолітніх дітей стягуються судом з їх батьків щомісячно в розмірі на одну дитину однієї чверті, на двох дітей однієї третини, на трьох і більше - половина заробітку і (або) іншого доходу батьків (стаття 81).

На закінчення розділу відзначимо, що майбутні батьки повинні добре знати і розуміти, що народження і виховання дітей - це їх обов'язок перед суспільством (вклейка, фото 1). У вихованні дітей повинні брати участь обоє батьків. Уклад сім'ї і психологічний клімат в ній повинні сприяти гармонійному розвитку дитини. Сім'я формує особистість дитини, виробляє у нього необхідні якості і основи поглядів і поведінки в майбутньому житті.

Запитання і завдання

1. Шлюб і сім'я, основні поняття івизначення.

2. Умови і порядок укладення шлюбу.

3. Особисті права і обов'язки подружжя.

4. Майнові права подружжя.

5. Права і обов'язки батьків.

Попередня   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   Наступна

УДК 373.167.1: 614.8 ББК 68.9я72 С50 | Розділ I. Основи медичних знань і здорового способу життя | Вступ | Правила особистої гігієни і здоров'я | Моральність та здоров'я. Формування правильного взаємини підлог | Інфекції, що передаються статевим шляхом. заходи профілактики | СНІД і його профілактика | Сім'я в сучасному суспільстві. Законодавство і сім'я | Умови і порядок укладення шлюбу (глава 3). | Перша медична допомога при пораненнях |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати