загрузка...
загрузка...
На головну

Схема комплексного вивчення здоров'я і факторів, що його визначають

1. IV. Схемою Бернуллі.
  2. Quot; Аналітична професіограма "та загальна схема профвідбору
  3. Quot; Схема Кировлеса "або чому державний бізнес збитковий
  4. SWOT-аналіз як метод вивчення зовнішнього середовища
  5. А) принципова схема; б) епюри, що характеризують роботу модулятора
  6. А) структурна схема; б) епюри, що пояснюють принцип роботи передавача.
  7. А) - принципова схема;

Аналіз стану здоров'я населення або окремих його груп має стати обов'язковим у діяльності лікаря. Основними елементами комплексного аналізу є: 1) збір інформації про стан здоров'я; 2) обробка і аналіз інформації про стан здоров'я; в тому числі: а) про стан і динаміку медико-демографічних показників на адміністративній території; б) про структуру, рівень і динаміку загальної та первинної захворюваності різних груп населення; в) про рівень і динаміку масових неепідеміческая захворюваннях; г) про питому вагу практично здорових контингентах населення і питомій вазі населення з наявністю хронічних форм захворювань; д) про структуру, рівень і динаміку захворюваності з тимчасовою втратою працездатності працюючого населення; е) про структуру і рівні нововиявлених захворювань при проведенні періодичних медичних обстеженнях різних груп населення в рамках національного проекту «Здоров'я» і диспансерного спостереження; ж) про дані захворюваності госпіталізованих хворих; з) про структуру, рівень і динаміку інфекційних захворювань серед дорослих і дітей; і) про дані аналізу причин смерті; к) про рівень і структуру травматизму; л) про рівень і структуру первинної інвалідності; м) про показники фізичного розвитку дітей та підлітків; н) про показники психічного здоров'я серед різних груп населення; 3) висування гіпотези про зв'язок чинників довкілля зі станом здоров'я; 4) спрямоване вивчення факторів середовища і поглиблене вивчення характеристик здоров'я; 5) виявлення кількісних залежностей між факторами середовища і характеристиками здоров'я; 6) прийняття рішення по оздоровленню навколишнього середовища для первинної профілактики захворювань; 7) реалізація прийнятих рішень; 8) перевірка ефективності прийнятих рішень.

Попередня   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я | Основні теоретичні та організаційні засади сучасної охорони здоров'я | Громадське здоров'я та охорона здоров'я як лікарська спеціальність і наука | Визначення здоров'я. Основні методи його вивчення | Фактори, що впливають на здоров'я | Основні показники здоров'я населення Росії | Поняття про профілактику. Основні її принципи та види | Поняття медичної активності і здоровий спосіб життя | Основні напрямки і методи пропаганди здорового способу життя | Структура системи медичної профілактики |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати