Головна

II. закон суперечності

1. I бігання злочин, пов'язаним Із незаконного обігом 1 сторінка
  2. I бігання злочин, пов'язаним Із незаконного обігом 2 сторінка
  3. I бігання злочин, пов'язаним Із незаконного обігом 3 сторінка
  4. I бігання злочин, пов'язаним Із незаконного обігом 4 сторінка
  5. I бігання злочин, пов'язаним Із незаконного обігом 5 сторінка
  6. I бігання злочин, пов'язаним Із незаконного обігом 6 сторінка
  7. I. Закон тотожності

Завдяки цьому закону забезпечується несуперечність мислення. Суть його така: неможливо щось разом стверджувати і заперечувати.

Не можуть бути одночасно істинними два висловлювання, одне з яких щось стверджує про предмет, а інше заперечує те ж саме в той же самий час.

За результатами змагання в стрибках з жердиною у висоту найвищих показників домігся Сергій Бубка. Не менш високі результати показали інші спортсмени[29]. Твердження, що містяться в цьому повідомленні, суперечливі. З двох наведених тверджень тільки одне може бути істинним (тобто мова йде про неможливість спільної істинності суперечних понять).

Завдяки дотриманню закону протиріччя забезпечується несуперечність висловлювання.

- А Ви скільки мов знаєте? - Я ось жодного, крім російського и татарського.

Хто говорить суперечить сам собі, стверджуючи, що не знає жодної мови, і додаючи при цьому, що знає два - російська і татарська.

Не може бути такого, про що розповідається в наступній фразі: На моїй практиці був чоловік, який повісився, а потім звинуватив професора. Швидше за все, мова йде про спробісамогубства, оскільки після власної смерті людина не може кого-небудь звинуватити.

Ви будете здавати залік в грудні, ближче до травня.

Світова популярність у всій Росії.

приблизно-то, це я точно знаю, справа добре не закінчиться.

Там були такі білі плями зеленувато-синього кольори.

Попередня   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   Наступна

ЯСНІСТЬ МОВИ | виникнення двозначності | лексичний рівень | генітивних конструкції | Порядок слів | мовна недостатність | Використання слів обмеженою сфери вживання | логічність мови | I. Закон тотожності | А) порушення відносин диз'юнкції |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати