Головна

Я такий, яким мене Всевишній створив

  1. V) Чи існувало лист у древніх слов'ян до введення кирилиці, і яким було цей лист
  2. VII. Якими найбільш близькими за змістом словами або виразами
  3. Бог створив все суще у Всесвіті і надав йому зумовлену Іммhру [150].
  4. Господь не створив позбавленого значення світу
  5. Чи справді світ такий, яким він нам здається?
  6. ДОМАШНІЙ КІНОТЕАТР - ЯКИМ ВІН МАЄ БУТИ?
  7. Доповніть таблицю відсутніми формами, там, де це можливо. Скажіть, якими граматичними особливостями володіють модальнідієслова.

1. Сьогодні час від часу ми будемо повторювати цю ідею. Бо повір ти в її істинність, її однієї досить для порятунку світу і тебе. А істинність її має на увазі, що ти не зробив реальних змін в собі реальному, не змінив всесвіту, і Богом створеної не заместилось страхом, злістю, муками і смертю. Якщо ти залишаєшся таким, яким тебе Єдиний створив, страх звертається в нісенітницю, зло - в нереальність, а смерті і страждань не існує зовсім.

2. Ідея даного уроку - ось все, що потрібно, щоб дозволити виправлення повністю зцілити твій розум і дати тобі вчинене бачення, яке зцілить помилки, зроблені коли завгодно, де завгодно, яким завгодно розумом. Цієї ідеї досить для загоєння минулого і для вивільнення майбутнього. Її досить, щоб даний прийняти таким, яке воно є. Її досить, щоб дозволити часу стати засобом позбавлення від часу і всіх змін, які, здавалося, час несло з собою.

3. Якщо ти залишаєшся таким, яким тебе Предвічний створив, то зовнішні личини не заміняють істину, здоров'я не обертається недугою, смерть не стає підміною життя, а страх - заміщенням любові. Цього не відбувається, якщо ти залишаєшся таким, яким тебе Предвічний створив. Тобі не потрібно ніякої іншої ідеї, крім цієї, щоб позбавлення засяяло світу, звільняючи його від минулого.

4. В одній цій ідеї з минулим покінчено, а даний врятовано, щоб спокійно продовжитися в майбутнє без часу. Якщо ти такий, яким Єдиний створив тебе, то розум свого не розлучений з Його розумом, не відчужена від інших і в ньому - єдність.

5. Цілюща сила сьогоднішньої ідеї безмежна. Ця ідея -колибель чудес, великий реставратор істини в свідомості світу. Сьогодні практикуйся з нею в подяки. У ній істина, яка тебе звільнить. У ній істина, обіцяна Богом. У ній - Слово, в якому зникають всі печалі.

6. П'ятихвилинні періоди вправ починай цитатою з тексту:

Я такий, яким мене Всевишній створив.

Син Божий не страждає.

А я є Його Син.

7. Потім, зафіксувавши це у своєму розумі, старайся відшукати в ньому то Я, Яке і є святий Господній Син.

8. Шукай в собі Того, хто є Христос в тобі, Син Божий і брат світу, Спаситель, Хто був врятований навічно, хто володіє силою рятувати будь-якого, нехай швидкоплинно торкнулося Його проханням про Слово, яке йому повідало б про його братерство з Ним.

9. Ти такий, яким тебе Всевишній створив. Шануй же сьогодні твоє Я. Сьогодні Не вклоняйся ідолам, яких ти перетворив на Божого Сина, всупереч тому, що він насправді є. У глибинах твого розуму святий Христос в тобі чекає, щоб ти визнав Його як самого себе. І ти втрачений і себе не знаєш, поки Він не визнаний і невідомий.

10. Шукай Його сьогодні і знайди. Він стане твоїм Спасителем від всіх тобою створених кумирів. Бо знайшовши Його, ти усвідомлюєш нікчемність ідолів і хибність образів, які ти вважав собою. Сьогодні ми робимо значний крок на шляху до істини, відмовляючись від ідолів і розкриваючи обійми, серця і уми назустріч Богові.

11. Ми будемо пам'ятати про Нього протягом дня, зустрічаючи всіх із серцевою теплотою і думками, виконаними любові. Бо лише так і можна про Нього пам'ятати. Ми скажемо, щоб нагадати собі про Його Сина, нашому святому Я, Христе в кожному з нас:

Я такий, яким мене Всевишній створив.

Ми констатуємо цю істину сьогодні якомога частіше. Це є Слово Боже, що несе тобі свободу. Це той ключ, що відчиняє Райські ворота і пропускає тебе до відпочинку Господній і в Його Вічність.



Попередня   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   Наступна

Порятунок - моя єдина функція в світі | урок 100 | Господньої Волею моя доля є щастя | Господньої Волею моя доля є щастя, і Його Волю я поділяю з Ним | Бог є Любов і щастя | Шукаю я тільки те, що мені справді належить | Господні радість і спокій - мої | Я буду тихий, слухаючи істини | Істина виправить всі помилки в моєму мисленні | Давати і отримувати - воістину одне |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати