загрузка...
загрузка...
На головну

Я відпочиваю в Бога

1. Сьогодні ми просимо про відпочинок і тиші, не порушували будь-якої мирською видимістю. Спокою і безмовності ми просимо серед сум'яття приходять в зіткнення снів. Ми просимо про безпеку і щастя, хоча, на перший погляд, стоїмо перед обличчям печалі і загроз. У нас є думка, яка нам обіцяє відповідь на наші прохання і виконання всього, про що ми просимо.

2. "Я відпочиваю в Бога." Думка ця несе відпочинок, спокій і тишу, і безпеку, і щастя, до яких ти прагнеш. "Я відпочиваю в Бога." У цій думці є сила пробудити істину, сплячу в тобі, чиє бачення спрямовано за межі видимості до тієї істини, яка одна у всіх і в кожному. Тут настає край стражданням світу і всякого, вже прийшов сюди або того, хто ще прийде, щоб тут побути недовго. Це - та думка, в якій заново народжений Господній Син, щоб пізнати себе.

3. "Я відпочиваю в Бога." Без тіні страху ця думка пронесе тебе крізь шторми і битви, повз колишніх негараздів і болю, повз втрат і смерті - вперед до визначеності Господньої. Не існує таких страждань, які їй не під силу зцілити. І немає такої проблеми, яку їй не під силу вирішити. Будь-яка видимість перетворюється в істину на твоїх очах, поки ти відпочиваєш в Бога.

4. Сьогодні - день спокою. Ти відпочиваєш в Бога; в той час, як світ - в розбраті, в чварах і роздирають вітрами ненависті, твій відпочинок залишається непорушним. Твій відпочинок - відпочинок праведний. А зовнішні личини - не перешкода. Ти всіх кличеш з'єднатися в цьому відпочинку з тобою, і все тебе почують і прийдуть, бо ти відпочиваєш в Бога. Тільки твій голос вони почують і ніякої іншої, бо ти віддав свій голос Бога, і нині відпочиваєш в Ньому і дозволяєш Йому говорити через тебе.

5. У Ньому у тебе немає ніяких тривог, турбот і тягот, немає страху перед майбутнім, немає жалю, пов'язаних з колишнім. Ти відпочиваєш у позачасовому, поки час тече поруч, не зачіпаючи тебе, бо твій відпочинок не змінюється жодним чином і ніколи. Сьогодні ти відпочиваєш. Закрий очі і занурся в безмовність. Дозволь цим періодам відпочинку знову переконати твій розум, що несамовиті його фантазії були не чим іншим як пропасними снами, вже пішли. Нехай він затихне, приймаючи вдячно зцілення. Страшні сни вже не відвідають тебе, адже нині ти відпочиваєш в Бога. Знайди сьогодні час вислизнути від своїх снів до спокою.

6. З кожною годиною твого відпочинку сьогодні чийсь втомлений розум раптом зрадіє, птах з крилом підбитим заспіває, а сухий струмок знову зажурчіт. Світ заново народиться щоразу, коли ти відпочиваєш і згадуєш щогодини про мету свого приходу - нести спокій Господній світу, щоб і він міг відпочити разом з тобою.

7. З кожними п'ятьма хвилинами твого відпочинку сьогодні світ наближається до пробудження від сну. Наближається час, коли відпочинок стане всім тим, що є, для кожного змученого і знемігся розуму, занадто втомленого, щоб поодинці продовжувати свій шлях. І все почують, як знову заспівала птиця і задзюркотіла струмок; знову знайдуть вони надію і енергію, щоб легкою ходою піти дорогою, раптом здалася набагато легше.

8. Сьогодні ти відпочиваєш в спокої Божому і кличеш своїх братів відпочити разом з тобою. Ти будеш вірний своєму довірі сьогодні, не забуваючи ні про кого і кожного вводячи в безкрайній коло спокою, святу обитель твого відпочинку. Так розплющ же двері храму і нехай з усього світу до нього стекутся і брати твої далекі, і найближчі друзі; клич їх усіх увійти і відпочити з тобою.

9. Сьогодні ти відпочиваєш в спокої Божому безбоязно і тихо. Кожен твій брат прийде на відпочинок, той відпочинок запропонувавши тобі. Ми відпочиваємо разом, бо лише так наш відпочинок повноцінний і те, що ми віддаємо сьогодні, нами вже отримано. Тимчасово - страж того, що ми сьогодні віддаємо. Ми даруємо це тим, хто ще не народився і хто вже пішов; кожної Господньої Думки, і Розуму, в якому ці Думки народжені і в жодному вони відпочивають. І ми нагадуємо їм про місце відпочинку кожного разу, кажучи собі: "Я відпочиваю в Бога".

Попередня   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   Наступна

урок 98 | Порятунок - моя єдина функція в світі | урок 100 | Господньої Волею моя доля є щастя | Господньої Волею моя доля є щастя, і Його Волю я поділяю з Ним | Бог є Любов і щастя | Шукаю я тільки те, що мені справді належить | Господні радість і спокій - мої | Я буду тихий, слухаючи істини | Істина виправить всі помилки в моєму мисленні |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати