Головна

Чудеса видимі в світлі

  1. Бесіда про чудеса Божі
  2. видиме світло
  3. Діалог минулого і сьогодення: семіотика І. Гудмена в світлі класики
  4. МИСТЕЦТВО У СВІТЛІ аксіології. Катарсис
  5. Образ і знак в світлі семіотики і релігійного есенціалізму
  6. Освіта в світі соціокультурної концепції цивілізації
  7. Загальні відомості про світло і колір

1. Дуже важливо не забувати про нерозривний зв'язок чудес і бачення. Про це потрібно собі нагадувати якомога частіше. Це - центральна ідея в твоїй новій системі мислення і в сприйнятті, нею народжене. Чудо є завжди. Його присутність не викликано твоїм баченням; його відсутність не пов'язане з твоєю нездатністю бачити. Це лише результат твоєї обізнаності про чудеса. Ти їх побачиш в лоні світла і не побачиш в темряві.

2. Тому-то світло і має для тебе вирішальне значення, Доки ти - у темряві, чудо залишиться невидимим. Звідси - твоя переконаність в його відсутності. Це випливає з тих же передумов, які народжують темряву. Заперечення світла призводить до нездатності сприймати його. Чи не сприймати світло - значить сприймати темряву. В цьому випадку світло, навіть коли вони присутні, марний для тебе. Ти не скористаєшся їм, бо не знаєш про його присутності. А уявна реальність темряви звертає ідею світла в нісенітницю.

3. Мова про присутність чогось незримого звучить як божевілля. Надзвичайно важко переконати тебе в протилежному: безумство - не бачити того, що є, і бачити те, чого немає. У тебе немає сумнівів: твої тілесні очі здатні бачити. І образи, представлені ними - реальні. Ти віддав свою віру замість світла темряві. Як це змінити? Одному тобі це не під силу, але тут ти не самотній.

4. Як би скромні не були твої зусилля, у них є сильна підтримка. Усвідом ти її силу, разом зникли б всі сумніви. Сьогодні ми присвятимо себе спробі відчути цю силу. А відчувши ту силу, яка перетворює чудеса в тобі в легко доступні, ти залишаєш всі сумніви. Чудеса, приховані відчуттям слабкості, раптово з'являються у свідомості в міру відчуття твоєї сили.

5. Сьогодні потрібно відвести три рази по десять хвилин спокійного часу на спроби залишити свою слабкість позаду. Досягти цього досить просто, якщо ти запевняє себе в тому, що ти - не тіло. Віра обумовлена ??бажанням, і ти настроюєш свій розум відповідним чином. Твоя воля залишається твоїм учителем, і у неї є сила виконати бажання розуму. Ти можеш, побажавши, позбутися тіла. І можеш відчути силу в собі.

6. Більш тривалі періоди практики починай з наступного твердження справжніх причинно-наслідкових зв'язків:

Чудеса видимі в світлі.

Тілесні очі не сприймають світло.

Але я - чи не тіло. Що ж я таке?

Питання, що закінчує це твердження, сьогодні нам необхідний для вправ. Твоє уявлення про себе і є та віра, яку необхідно скасувати. A то, що ти є насправді, повинно тобі відкритися. Помилкова і вимагає негайного виправлення віра, ніби ти - тіло. Істина твоєї сутності звертається до твоєї силі, із закликом внести в твою свідомість те, що приховано помилкою.

7. Якщо ти - не тіло, то що? Необхідно розібратися, чим Святий Дух заміщає образ тіла в твоєму мисленні. Потрібно відчути щось таке, у що ти зможеш вкласти всю свою віру, відібравши її у тіла. Воістину ти потребуєш в досвіді чогось іншого, більш стабільного і надійного, гідного твоєї віри і реально існуючого.

8. Але якщо ти - не тіло, то що ж? Запитай про це з граничною чесністю, а після, протягом декількох хвилин дозволь виправити свої помилкові думки щодо власних якостей і дозволь зворотним їм - зайняти їх місце. Скажи, наприклад:

Я не слабкий, я - сильний.

Я не безпорадний, я - могутній.

Я не обмежений, я - безмежний.

У мене немає сумнівів, я - впевнений.

Я не ілюзія, я - реальність.

Я не здатний бачити в темряві, тільки - при світлі.

9. У другій фазі вправи намагайся відчути всі ці справжні власні властивості. Особливо намагайся зосередитися на відчутті сили. Пам'ятай, що будь-яке відчуття слабкості асоціюється з вірою в себе як в тіло, з вірою помилковою і негідною. Спробуй, нехай на мить, вилучити з тіла свою віру. У міру навчання ти звикнеш дарувати своїм вірою те, що має велику цінність.

10. У час, що залишився вправи розслабся, переконаний в тому, що, як би не були скромні твої зусилля, вони підтримані цілком Божої Силою і силою Його помисли. Це від Них виходить до тебе сила. Завдяки непохитної Їх підтримки, ти відчуєш силу в собі. Вони з тобою єдині в цей період практики, де мета твоя подібна Їх цілі. В Їх світлі ти побачиш чудеса, бо їх сила є і твоя сила. Їх сила стане твоїми очима, і ти побачиш.

11. П'ять-шість разів на годину, з регулярними інтервалами, нагадуй собі, що чудеса видимі в світлі. До того ж не забувай зустрічати будь спокуса сьогоднішньої ідеєю. Для цієї особливої ??мети корисною може виявитися така форма:

Чудеса видимі в світлі.

Так нехай же це не послужить

мені приводом закрити очі.



Попередня   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   Наступна

світло прийшов | Я підкоряюся законам Божим і ніяким іншим | Чудеса суть моє право | Нехай чудеса прийдуть замість образ | Дай мені дізнатися проблему, щоб розв'язати цю проблему | Так усвідомлюю я, що всі мої проблеми вирішені | вступ | урок 83 | урок 86 | урок 89 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати