Головна

Щастя моє і функція моя єдині

  1. CES-функція.
  2. II Похідна функція
  3. IV етап (з середини XX ст. По теперішній час) психологія як наука, що вивчає факти, закономірності та механізми психіки
  4. А) Наукова функція порівняльного правознавства
  5. А. Щастя Д. Справедливість
  6. Автокореляційна функція часового ряду темпів рота номінальної місячної заробітної плати за 10 місяців 1999 р,% до рівня грудня 1998 р
  7. Автокореляційна функція сигналу

1. Ти, напевно, помітив, яку увагу в останніх кількох уроках приділялася зв'язку між здійсненням твоєї функції і набуттям щастя. Це продиктовано тим, що ти не бачиш як і зв'язку. Однак, між ними існує щось більше, ніж просто зв'язок; вони - одне й те саме. Різняться тільки форми, але зміст їх однаково.

2. Его постійно воює зі Святим Духом через основоположного питання: що є твоя функція? І таким чином воно в розбраті з Ним з приводу того, що є твоє щастя. Це - одностороння війна. Его нападає, а Дух Святий не відповідає. Він знає, у чому твоя функція. Він знає: щастя - твоя доля.

3. Сьогодні ми постараємося, минаючи цю безглузду тяганину, дістатися до істини про твою функції. Ми не дозволимо втягнути себе в безглузді дебати про те, що вона таке. Ми не опинимося безнадійно залучені в визначення щастя і засобів досягнення його. І не станемо потурати его, слухаючи його нападам на істину. Ми просто будемо раді дізнатися, що ж таке істина.

4. Сьогодні подовжені періоди практики присвячені засвоєнню того, що функція, певна тобі Всевишнім, не тільки тісно пов'язана з твоїм щастям, але що по суті вона і є твоє щастя. Бог дарує тобі тільки щастя. Тому і функція, призначена Їм, може бути тільки щастям, навіть якщо вона і здається чимось іншим. Сьогоднішні вправи суть спроба подолати ці зовнішні відмінності, визнати спільність їх змісту в істині.

5. Почни десяти-п'ятнадцятихвилинне вправу оглядом наступних ідей:

Бог мені дарує тільки щастя.

Він дав мені мою функцію.

Тому моєю функцією

має бути щастя.

Намагайся побачити логіку в цій послідовності, навіть якщо ти ще й не прийняв виведення. Тільки в тому випадку, якщо дві перші передумови невірні, міг бути помилковим висновок. Давай же при виконанні вправ зосередимося на передумовах.

6. Суть першої передумови в тому, що Бог дарує тобі тільки щастя. Звичайно, вона могла бути і помилковою, тільки тоді довелося б дати Богу визначення, Йому не відповідає. Любов не несе зла, а все, що не є добро, є зло. Бог не дає того, чого не має, а не має Він того, що Він не є. Якщо Бог не дає тобі повного щастя, стало бути, Він - породження зла. Саме в це визначення Бога ти віриш, якщо не береш першої передумови.

7. Друга передумова говорить, що твоя функція дана тобі Всевишнім. Ми вже бачили, що в твоєму розумі - тільки дві частини. Одною править его і колиска її - ілюзії. Інша - будинок Святого Духа, обитель істини. Твій вибір - тільки між цими двома наставниками, і результатом вибору з'явиться або страх, народжений его, або любов, яку як заміщення страху пропонує Святий Дух.

8. Стало бути, твоя функція або заснована Єдиним через Його Голос, або придумана его, яке ти створив замість Йому. Яка з них є істинною? Якщо не Бог тобі призначив функцію, вона - подарунок его. Але хіба его дарує свої дари, щоб їх далі дарувати, будучи саме ілюзією і пропонуючи лише ілюзію дарів?

9. Думай про це під час тривалих вправ. Думай також про численність форм, в які розум наділяє ілюзію твоєї функції і про безліч шляхів, якими ти прагнув знайти порятунок, слідуючи повчанням его. Знайшов ти його? Щасливий ти? Вели ці шляхи до спокою? Сьогодні від нас буде потрібно гранична чесність. Оцінюючи результати, подумай неупереджено, чи розумно було чекати щастя від того, що обіцяло его? Але его є єдина альтернатива Голосу Святого Духа.

10. Ти станеш або слухати божевілля, або прислухатися до істини. Намагайся зробити вибір, з огляду на передумови, на яких грунтується наш висновок. Ми можемо стати співучасниками в одному висновку, по не в іншому. Адже Бог Особисто розділяє рішення з нами. Ідея цього уроку - ще один гігантський крок на шляху до сприйняття одного і того ж - одним і тим же, а різного - різним. Пo одного боку маємо ілюзії. Вся правда - по іншу. Сьогодні ми постараємося зрозуміти, що істинна лише істина.

11. У коротких вправах, які сьогодні рекомендується проводити двічі протягом години, ми пропонуємо використовувати таку форму:

Щастя моє і функція моя єдині,

бо тож вони обоє мені дармова Господь.

Знадобиться не більше хвилини, а може бути і менше на те, щоб вимовити не поспішаючи ці слова, одночасно розмірковуючи над ними.



Попередня   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   Наступна

Глас Божий говорить зі мною протягом дня | Божа Любов підтримує мене | Вступ | У мене немає нейтральних думок. | Я не усвідомлюю свого блага. | Бог - моя сила. Бачення - Його дар. | Я - світло світу | Я - світло світу, тому прощення - моя функція | Через моє прощення світло світу приносить заспокоєння в кожен розум | Та не забуду я про свою функції |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати