загрузка...
загрузка...
На головну

Я не усвідомлюю свого блага.

1. A) ви питаєте про захоплення та інтереси свого нового друга;
  2. Альтернативні витрати будь-якого блага визначаються тим кількістю інших благ, якими треба пожертвувати, щоб отримати додаткову одиницю даного блага.
  3. Блага. Потреби. ресурси
  4. У театрі свого тіла
  5. Так усвідомлюю я, що всі мої проблеми вирішені
  6. жага свого
  7. Інші особисті немайнові права і нематеріальні блага.

Звідки ж мені знати, що буде благом для мене, якщо я не знаю, хто я такий? Адже те, що я вважаю своїм благом, ще тісніше пов'яже мене з миром ілюзій. Я погоджуюся слідувати за Водієм, якого мені дав Бог, щоб пізнати, в чому моє благо, визнавши, що самому мені це не під силу.

5. (25) Я не знаю, що - для чого.

У всьому я бачу одну мету - довести реальність власних ілюзій про самого себе. Для цього я намагаюся користуватися всім і всіма. Для цього, я вважаю, і існує світ. Отже, я не усвідомлюю його реальної мети. Мета, приписана мною світу, породжує страшну картину його. Дай мені відкрити своє мислення для реальної мети світу вилученням тієї мети, якої я наділив його, і осягненням істини про нього.

урок 56

Сьогодні в наш огляд увійдуть ідеї:

Думка про атаку є напад на мою невразливість.

Звідки ж мені знати, хто я такий, якщо я постійно бачу себе як жертву нападу? Біль, старість, смерть, недуга, втрати, здається, постійно загрожують мені. Мої бажання, надії і плани залежать від милості непідконтрольного мені світу. Але абсолютна надійність і повна задоволеність є моїм спадщиною. Намагався я відкинути мою спадщину заради побаченого світу. Але Бог зберігав моя спадщина в недоторканності. І мої справжні думки стануть вчити мене, в чому полягає моя спадщина.

Попередня   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   Наступна

Господь завжди при мені, куди б я не йшов | Бог - моя сила. Бачення - Його дар | Бог - мій Джерело. Я не здатний бачити окремо з Ним | Бог є той світ, в якому я бачу | Бог - це Розум, яким я мислю | Бог є Любов, в якій я прощаю | Бог це сила, якій я довіряю | Глас Божий говорить зі мною протягом дня | Божа Любов підтримує мене | Вступ |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати