Головна
і

HTML це "рідна мова" вашого браузера (програми перегляду веб-сторінок).

1. Біографія вашого листа
  2. Виховання вашої дитини
  3. Кількості, і в тій якості, яке потрібно для зміцнення вашого
  4. МИСЛЕННЯ І МОВА. "МОВУ" логіки
  5. Нереалістичний оптимізм може бути корисний для вашого здоров'я
  6. Оперативне управління виконанням стратегії (програми) компанією (організацією, підприємством)

Кажучи коротко, HTML був винайдений в 1990 році вченим, Тімом Бернсом-Лі (Tim Berners-Lee), і призначався для полегшення обміну документами між вченими різних університетів. Проект мав більший успіх, ніж Tim Berners-Lee міг очікувати. Цим винаходом HTML він заклав основи сучасної мережі Internet.

HTML це мова, яка дозволяє подавати інформацію (наприклад, наукові дослідження) в Internet. Те, що ви бачите при перегляді сторінки в Internet, це інтерпретація вашим браузером HTML-тексту. Щоб побачити HTML-коди сторінки в Internet, клацніть "View" в лінійці меню вашого браузера і виберіть "Source".

Для недосвідченого HTML-код виглядає складним, але цей підручник допоможе вам розібратися в ньому.

Попередня   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

Урок 1: Почнемо | Що я можу? | Ну ладно, але як мені додати вміст в мій web-сайт? | Урок 5: Що ми вже знаємо? | Ще тегів! | Це звучить трохи зухвало ... | Як я можу отримати файли зображень? | Є ще атрибути, які мені потрібні? | Яка різниця між

? | Обсяг роботи значно зросте? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати