Головна

стан самоцелітельства

  1. агональному стані
  2. АГРЕГАТНЕ СТАН РЕЧОВИНИ
  3. Взаємозв'язок геомеханічних процесів з методами ведення гірських робіт і природним геомеханічних станом масиву.
  4. Взаємозв'язок між фізіологічним станом людини і типом
  5. Вид маркетингу також визначається станом попиту.
  6. Вплив девальвації на стан валютного ринку
  7. Вплив деяких умов і характерних особливостей навчального праці студента на стан його організму і працездатність

Справа в тому, що всі зміни, які відбуваються в організмі, повинні бути прийняті якимось внутрішнім центром

або, краще сказати, нашим почуттям Я. Все не так складно, і ви, безсумнівно, знайомі зі змінами почуття Я. Згадайте, наприклад, стан тверезості і сп'яніння, або стан зібраності і неуважності, або ясності свідомості і дрімоти. Це все різні стану нашого Я, або, як їх ще називають, різні стани свідомості. Точно так же існує стан внутрішнього цілительства, або самоцелітельства. Цей стан нагадує першу стадію впливу алкоголю, коли свідомість «попливло». Якщо людина вміє викликати у себе такий стан, то в більшості випадків йому не потрібні ніякі методики, все виходить само собою.

Стан самоцелітельства неможливо створити за допомогою логіки або інших раціональних методів. Його можна організувати способами інформаційно-енергетичної передачі від однієї людини до іншої, як це робиться в східних системах навчання, або скористатися досвідом перебування в цьому стані, який є у кожної людини (саме таку методику я використовую в цій книзі).

При організації зміни загального стану у деяких людей виникають проблеми, пов'язані зі звичним самоконтролем. Але під час таких внутрішніх змін самоконтроль неможливий. Тому в процесі виконання вправ дуже важливо навчитися фіксувати в своїй свідомості всі моменти втрати самоконтролю, для того щоб навчитися в певні моменти його втрачати.

Позначити словами або логікою стан втрати самоконтролю неможливо. Єдине, що можна зробити, - це в ході виконання вправ, де виникають такі стани, в потрібний момент часу сказати - ось воно. Найбільш яскраво потрібний стан можна вловити в вправах на створення стану спостерігача, прийняття змін, настройки сприйняття інформаційно-енергетичних зв'язків.



Попередня   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   Наступна

Енергетичне прийняття їжі | Що лежить в основі почуття внутрішньої гармонії | Концентрація на позитивній нескінченності | Як відновити первозданні внутрішні відчуття | Вправа № 23 | Додаток 1 | Налаштування на стан самоцелітел'ства | Перша настройка на самоцелітельство | Друге настроювання на самоцелітельство | Цілительство позитивною енергетикою |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати