Головна

Єкатеринбург 2002

1. Бєлкін А. С, Основи вікової педагогіки: В 2 ч. Єкатеринбург, 1992.
  2. Єкатеринбург
  3. Єкатеринбург
  4. Єкатеринбург 2002
  5. Загальна і професійна педагогіка: Учеб. посібник / Авт.-упоряд .: Г. Д. Бухарова, Л. Н. Мазаєва, М. В. Полякова. - Єкатеринбург: Изд-во Ріс. держ. проф.-пед. ун-ту, 2003. - 297 с.
  6. Провайдери Єкатеринбурга і Свердловської області

Якщо хочете дізнатися недоліки дівчини, похваліть її перед подругами.

Чоловік тест

Яка вам потрібна, а яка ні? Давайте розбиратися.

Впервую чергу, повністю аналогічно елементарним правилам поведінки в бізнесі, в цілях заощадження часу, зусиль, ресурсів, і, перш за все вашої безпеки розумно з самого початку з'ясовувати все про жінку, яка входить у ваше життя:

-поточна ситуацію з шанувальниками;

-Історія попередніх відносин і заміжжя;

короткострокові і довгострокові плани на майбутнє;

- Загальний стан здоров'я і ВІЛ-статус;

-не складається вона на обліку в психдиспансері;

- Чи немає в роду епілептиків і шизофреніків;

- Чи немає судимостей;

- Відносини з ріднею, сімейний сценарій;

- Кредитну історію, власність і банківський баланс;

- Освіту, професію, кар'єру.

І нічого цього соромитися. Це у ваших інтересах, а дотримання ваших інтересів - ваша основна обов'язок.

Тепер згадаємо сутність «любові» домінуючою жінки при матріархат: «Затягнути чоловіка в свій світ і утримати в ньому». Чи не прийти в життя чоловіка і вписатися в неї, а навпаки.

Зазвичай жінка називає це «віддати себе без залишку і натомість забрати чоловіка без залишку». «Змінити чоловіка». У перекладі з жіночого мови це означає, що потрібно підім'яти, зламати і відсікти чоловіка від усього, що він любить. Його відпочинку, його дозвілля, його друзів, його хобі і зайняти всі його час, що звільнився і увагу собою коханої. Тобто позбавити чоловіка його життя, його особистості та зайняти те жалюгідне і нікчемне поламане безхребетне істота, яке залишиться, виключно виконанням жіночих хотелок. Поки він не здохне від стресу, перевтоми або НЕ вип'є від безглуздості буття. Вам це треба?

Природно, всякий сильний адекватний чоловік всіляко уникає такого сценарію. Істинно любляча жінка, тобто жінка, орієнтована на любов, а не на домінування, буде намагатися сама вписатися в життя чоловіка, стати його однодумницею і соратницею всерйоз і надовго. А не просто втертися в довіру як заманухи і підстроювання психіки. В крайньому випадку, якщо вона професійно успішна - побудувати рівноправні відносини.

Як відрізнити жінок, орієнтованих на любов, від орієнтованих на домінування? На жаль, тестові препарати, аналогічні тестів на вагітність в аптеках не продаються. Можна орієнтуватися тільки на свій досвід і здоровий глузд. Я можу лише привести найпростіший спосіб їх відрізнити. Перш за все, вони зовсім по-різному уявляють собі відносини з чоловіками.

Спробуйте пред'явити до них елементарні вимоги як до своїх партнерів і подивіться на їх реакцію. Скажіть як-небудь побіжно, мимохідь поволі, що, на вашу думку, жінка:

1. Повинна бути відмінною і безвідмовної коханкою.

2. Повинна мати відмінне тіло, бо погані зовнішні дані - неповага до партнера.

3. Повинна вміти відмінно готувати смачну і здорову їжу.

4. Повинна бути поступливішою, привітною і позитивною.

5. Повинна бути досить ерудована, щоб підтримувати бесіду на цікаву чоловікові тему.

6. Повинна бути працьовита, бадьора й енергійна.

7. Повинна бути вірною, чесною, щирою.

8. Не повинна в стосунках опускатися до маніпуляцій.

9. Повинна любити дітей і вміти їх виховувати.

10. Повинна любити чоловіка.

11. Повинна економно і ефективно побудувати сімейний бюджет.

12. Повинна заробляти гроші самостійно, бути відмінним професіоналом. Або бути правою рукою в бізнесі свого чоловіка. Поки дітей менше трьох.

Ключове слово тут «повинна». Ви з'ясовуєте, чи здатна ця жінка брати на себе зобов'язання в принципі. Жінка, орієнтована на любов і партнерські відносини, не вважає ці вимоги позамежними і погодиться. Це для неї природно. Жінка ж, орієнтована на домінування і паразитування, видасть в ефір відмазку або переведе стрілки, що-небудь на зразок:

«Жінка нікому нічого не винна»

«Жінка тільки всього і повинна, що викликати у чоловіка перманентний інтерес і бажання завойовувати її розташування, причому якими якостями, вміннями, навичками і фізичними даними вона повинна володіти - абсолютно не важливо)».

«На самделе справжня тітка повинна тільки одне - стежити за своїм здоров'ям. Бо не жря че дрантя не угроблю у праці, дотримуючись фігуру і правильний спосіб життя, вона переживе всіх справжніх чоловіків і зробить капітал на їх спадщині »

«Справжня жінка спить, прокидається не по дзвінку будильника, а від аромату кави. який їй приніс чоловік. Вмивається, снідає, займається любов'ю, одягається, йде в фітнес-клуб, там займається на тренажерах з особистим тренером, потім масаж, спа-центр, сауна, приводить себе в порядок в салоні краси. Потім йде в музей, на виставку, на концерт, обідає з друзями, повертається додому, займається своїми хобі, вечеряє і спатки. На ніч знову займається сексом. » І т.п.

Проблема в тому, що в реальному житті жінка може просто-напросто збрехати і схитрувати. Тому, не довіряючи словами, спостерігайте, як вона себе веде. Особливо в дрібницях. Якщо жінка намагається заплатити за вас в кафе, подарувати вам що-небудь або відкриє перед вами двері, то це добрий знак. Але не зловживайте цим і не зазнавайтеся. Цінуйте таку жінку.

Зрозуміло, що в сучасному матріархальному світі орієнтованих на любов і партнерство жінок мало, і на всіх не вистачить. Але і це не біда. При достатньому досвіді можна перевиховати розбещену і збиту з пантелику матріархальним вихованням жінку, змусити її бути адекватною. Але не кулаками, зрозуміло. Перш за все, потрібно бути самому сильним, успішним і впевненим у собі. Зрозуміло, що жінка буде спочатку чинити опір, тому що працювати важче, ніж паразитувати.

Ось як відбувається такий процес перевиховання в реальному житті:

«До знайомства з коханим, я користувалася м'яко кажучи не поганим успіхом у чоловіків. Шанувальниками я відверто маніпулювала, при чому бідолахи, як правило, цього не помічали. І ось я вже було розчарувалася в протилежну стать і принц, як ніби раптом, на гребені чергової хвилі в моєму житті, з'явився ВІН: стандартної зовнішності якісного кобеля. Але, що відразу мене насторожило, «якісність» ця була задіяна не як у мене - тільки на зовнішній вигляд, - але на мізки і навіть на ДУШУ! Обалдев від раптово звалилося індивідуума, я віддалася насолоди, що називається, з головою. Але! ВОНО по своїй ідеальній суті вирішило вимагати належної «якісність» і від МЕНЕ !!! Здивування охопило мене остаточно. Я обурювалася: «Я ж красива! І начебто не дура! »-« Дура »- відповіло ВОНО хмикнувши, а я, поринувши в депресію, моментально втратила свої ідеальні параметри. «Так е моє!» - Обурилася я на життя. Але життя і не подумала приділити мені в настільки важкий момент ніякої уваги, а повернулася до мене спиною: «Сама захотіла, ось і отримуй прИнца».

- Після перших сліз я зрозуміла, що це не метод компромісу, а метод руйнування відносин;

- Після першої причіпки він спокійно сказав: «Не подобаюся, шукай іншого».

Але проблема була страшнішою, що мені ВСЕ подобалося (не подобалося мені лише те, що мене не цінували, як принцесси!) І подобається ще більше через 2.5 року.

За цей час я засвоїла, що:

- Не треба боятися посадити ненаглядного на шию, а треба душі в ньому не сподіватися завжди і скрізь;

- Проблеми потрібно вирішувати коротко і швидко (без годинних переговорів);

- Рот треба відкривати 100 раз подумавши: «А чи варто?»;

- Відмовитися від усіх жіночих маніпуляцій оним;

- Навчитися бути такою ж розумною і чесною.

Останні 2 пункту мені давалися особливо тяжко:

- Ну невже дорогоцінний мистецтво управляти чоловіками, чітко засвоєне мною в юні роки, було даремно ???

- Чесної бути не хотілося особливо, а ось вимагати чесності і докоряти благовірного - тільки дай!

Але мене будували швидко.

Швидко, строго і боляче.

Зате тепер, як тільки ВОНО забажає, я саморучно поставлю ЙОМУ пам'ятник нерукотворний, бо вдячна залишуся на все життя. »

Ну ось, тепер ми знаємо, як поруч з сильним і розумним чоловіком середня жінка сама знаходить мізки. Зрозуміло, що чим у жінок менше досвіду домінування, тим привести в порядок її мізки легше. Тому багато чоловіків вважають за краще одружуватися на жінках значно молодше себе. Добре також, якщо мізки жінки заздалегідь наведені в порядок. Тобто вона вихована не в культурі стервозности і сексуального ринку, а в повноцінній сім'ї з чітким поділом статеворольових функцій. При цьому краще, якщо ще і в культурі збалансованого соціуму. У дусі поваги до чоловіка. А найкраще, якщо жінка має релігійне виховання.

Ну а якщо перевиховати не вдається, то на жаль. Таку жінку всерйоз розглядати як партнерку - собі дорожче. Використовуйте її для безпечного сексу і розлучайтеся без жалю. Інакше доведеться тягти на собі все життя безвідповідального ненажерливого паразита. А вона буде поганяти і доїти вас, поки не доведе до інфаркту або банкрутства. Вам це треба? Звичайно, не треба! А як саме треба? Вибирайте жінку, яка не влаштовуватиме війну у вас в тилу. А навпаки, буде вашим надійним тилом.

Закінчу цитатою висловлювання однієї мудрої жінки про те, як вона будує відносини у себе в сім'ї:

«Твій чоловік той з ким тепло поруч і комфортно як в затишному пледі. Хто зварить тобі каву хоча сам його не п'є і зробить приємний сюрприз коли тобі сумно. Хто береже твоє гарний настрій. А від цього йде ланцюгова реакція. Тому що ми чоловік і жінка, які обрали один одного, не воюємо в своїй фортеці. Війна - там, за стінами. Боси, держава, інтриги і чвари. А нам тепло і світло разом. »

Отже, Читач, книга закінчена. Тепер ви знаєте, як влаштований реальний світ. А значить, вам буде цікавіше і зручніше в ньому жити. У будь-якому випадку, прочитавши цю книгу, ви вже стали сильніше й ефективніше. А значить, і жінка поруч з вами буде щасливішим. Ваші дії тепер стануть більш розумні й раціональні. Ви зможете правильно вибудовувати відносини з жінкою хоча б тому, що тепер знаєте, на яких принципах вони будуються. Це може включити у вас інстинкт ватажка, якщо він поки дрімає. Удачі вам, Читач, в реальному світі!

ЗМІСТ.

Передмова.
 Вступ.
 ГЛАВА 1.Самец і самка. Біологічна еволюція відносин.  
 1.1 Еволюція виду і вроджені інстинктивні програми поведінки.
 1.2 Первісне стадо. Структура ієрархії і набір стадних інстинктів. Структура міжстатевих відносин.
 1.3 Робота основний цикл прання. Самозбереження. Статевий і ієрархічний блок. Інстинкт ватажка. Інстинкт території. Вроджена мораль і інстинкт «убий». Інстинкт «вкради».
 1.4 Зброя як фактор еволюції.
 1.5 Первісне плем'я. Функціональна структура. Структура ієрархії. Структура міжстатевих відносин.
 1.6 Баланс домінування. Патріархат і матріархат.
 1.7 Народження Людства.
 ГЛАВА 2.Мужчіна і жінка. Біологічна історія цивілізації.  
 2.1 Культурні нашарування і компенсаційні механізми. Релігії як системи протидії стадним інстинктам і балансування міжстатевих відносин.
 2.2 Еволюція соціумів. Типи ієрархій. Держави - палаци. Пірамідальні монархії.
 2.3 Античні демократії.
 2.4 Велика Римська імперія.
 2.5 Християнська цивілізація.
 2.6 Релігія як система перепрошивки, видова ознака і параметр природного відбору. Типи релігій - 3 типи роботи з інстинктами (заборона, пристосування і компенсація за допомогою інших інстинктів). Логіка історичного процесу.
 2.7 Біологічний сенс основних релігійних понять. Короткий словник.
 2.8 Короткий біологічний зміст Біблії.
 2.9 Альтруїзм.
 2.10 Ватажок і соціум.
 2.11 Культурна корекція міжстатевих відносин.
 2.12 Витрати цивілізації.
 2.13 Сучасний світ.
 2.14 Захід.
 2.15 Південний схід.
 2.16 Росія.
 ГЛАВА 3.Формула любові.  
 3.1 Формула любові.
 3.2 Особливості сексуальної полювання.
 3.3 Режим тестування чоловіки.
 3.4 Замануха.
 3.5 Залицяння.
 3.6 Любов.
 3.7 Інверсія домінування, домінування і цикли формули кохання.
 ГЛАВА 4.Мужчіна при матріархат.  
 4.1 Чоловік і його світ. Інверсія світу чоловіки при матріархат.
 4.2 Чоловік очима жінок.
 4.3 Чоловік і потомство.
 4.4 Виховання чоловіка.
 4.5 Зрада матір'ю сина.
 4.6 Школа.
 4.7 Лінії долі.
 4.8 Дискримінація чоловіків в сучасних матріархальних країнах.
 ГЛАВА 5.Мужчіна і жінка як партнери.  
 5.1 Відносини партнерів.
 5.2 Сім'я.
 5.3 Шлюб.
 5.4 Традиційний шлюб.
 5.5 Партнерський шлюб.
 5.6 Паразитичний матріархальний шлюб (побутова проституція).
 ГЛАВА 6.Свободний сексуальний ринок.  
 6.1 Назад в первісне стадо.
 6.2 Секс як товар.
 6.3 Вільний стадний сексуальний ринок в сучасному суспільстві.
 6.4 Повії, пристойні жінки, повії та стерви.
 6.5 Культ стерви.
 6.6 Шахраї сексуального ринку. Дінамщици.
 6.7 Колишні.
 6.8 Сексуальна біржа.
 6.9 Культура сексуальної провокації.
 6.10 Доплата за секс і роздільні гаманці.
 6.11 Хижацький кримінальний характер сексуального ринку.
 6.12 Чи можлива справжня дружба між чоловіком і жінкою.
 6.13 Наслідки стадного вільного сексуального ринку для соціуму.
 ГЛАВА 7.Управленіе чоловіком.  
 7.1 Взаємодія людської самки з різними самцями.
 7.2 Міфи.
 7.3 Подвійний стандарт.
 7.4 Корпоративна жіноча солідарність.
 7.5 «Жіноча логіка».
 7.6 Створення комплексу провини.
 7.7 Створення комплексу неповноцінності (невідповідності образу «справжнього чоловіка»)
 7.8 Провокації.
 7.9 Розведення.
 7.10 Жіночі прийоми психологічного бою.
 7.11 Сексуальний терор як засіб управління чоловіком.
 7.12 Відмова в сексі як інструмент дресирування.
 7.13 Ранковий секс як лакмусовий папірець відносин.
 7.14 Емоційне накручування (істерика).
 7.15 Емоційний терор (істерія).
 7.16 Психологічний пресинг (пиляння).
 7.17 Маніпуляція страхом втратити. Шантаж розлученням.
 7.18 Технологія сімейної сварки.
 7.19 Спільна експлуатація чоловіки роботодавцем і жінкою.
 7.20 Планування відносин.
 7.21 Технологія дресирування.
 7.22 Жага і демонстрація влади.
 7.23 Формування громадської думки та демонстрація ставлення як засіб влади.
 7.24 Сурогатні чоловіки.
 7.25 Трюк «У мене болить голова» (нога, спина, попа, потрібне підкреслити.) Варіант: «Я втомилася».
 7.26 Захоплення і мічення території і ресурсів.
 7.27 Технологія здійснення влади типу «сірий кардинал».
 7.28 Що таке розумна жінка.
 7.29 Для огорченья немає причин.
 ГЛАВА 8.Фемінізм як жіночий сексизм, ідеологія невдах і зброя масового ураження.  
 8.1 Жінки невдахи.
 8.2 Цілі фемінізму.
 8.3 Стратегія війни підлог.
 8.4 Тактика війни підлог.
 8.5 Збільшення чисельності сексуальних меншин.
 8.6 Розвал існуючих пар і сімей.
 8.7 Перешкода утворення пар і сімей і руйнування репродуктивної функції.
 8.8 Фемінізм і нормальні жінки.
 8.9 Шахрайства фемінізму на сексуальному ринку.
 8.10 Фемінізм і влада.
 8.11 Знищення дітей.
 8.12 Блокування материнського інстинкту жінок.
 8.13 Статева дезорієнтація дітей.
 8.14 Жінки - професійні вбивці.
 8.15 Фемінізм як зброю масового ураження.
 8.16 Фемінізм як вбивця західної демократії.
 8.17 Хто у виграші?
 ГЛАВА 9.Виводи і перспективи.  
 9.1 Рівень Людства.
 9.2 Демографічна катастрофа
 9.3 Рівень суспільства.
 9.4 Побутовий рівень. Що таке щастя і сенс життя.
 9.5 Секс як не товар.
 9.6 Стратегічне планування життя мужчіни.9.7 Як ставитися до женщіне.9.8 Як взаємодіяти з женщіной.9.9 Як вибирати жінку.  

Єкатеринбург 2002

Г. Е. ЗБОРІВСЬКИЙ

ІСТОРІЯ СОЦІОЛОГІЇ:
 класичний і
 сучасний етапи

ПІДРУЧНИК ДЛЯ ВУЗІВ

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

ВСТУП | Підходи до теоретичних витоків історії соціології | Критерії періодизації та етапи розвитку соціології | Класичний етап історії соціології | Соціально-економічні передумови виникнення соціології | Природничо-наукові та ідейно-теоретичні передумови виникнення соціології | Поняття позитивізму в соціології | О. Конт: короткий біографічний нарис | Предмет і завдання соціології, її місце в класифікації наук |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати