Головна

У пошуках методу

1. Адміністратора будь-якого рівня управління, що організує роботу, керуючись сучасними методами та ін.
  2. Алгоритм дискретного методу
  3. Алгоритм методу переміщень
  4. Алгоритм методу сил
  5. Бічне каротажне зондування. Суть методу. Палетки і номограми, необхідні для визначення справжнього питомої опору
  6. У пошуках кадрової стратегії XXI століття

Ця книга розповідає про те, як усунути травматичні симптоми, використовуючи натуралістичний підхід, який я розробляю протягом останніх двадцяти п'яти років. Я не вважаю посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) патологією, яку потрібно долати, або пригнічувати, або до якої потрібно спробувати пристосуватися. Я розглядаю ПТСР як результат природного процесу, хід якого був порушений. Зцілення травми вимагає прямого контакту з живим, відчуває і знаючим організмом. Принципи, якими я хочу поділитися з вами, виникли в результаті безпосередньої практичної роботи з пацієнтами та планомірного систематичного дослідження природи травми. Це дослідження захопило мене в області фізіології, наук про мозок, про поведінку тварин, в області математики, психології, філософії і багатьох інших наук. Мої перші успіхи були випадковими - мені просто щастило. Але, продовжуючи працювати з людьми, постійно осмислюючи отримані знання і використовуючи їх для того, щоб ще глибше проникнути в таємничу природу травми, я поступово зміг вже досягати успіхів швидше більш прогнозованих, ніж випадкових. Я все більше і більше переконувався, що репертуар інстинктів людського організму містить у собі глибоке біологічне знання, яке, якщо йому надати таку можливість, могло б направляти процес зцілення травми.

У міру того, як наполегливе дотримання до цих інстинктивним реакцій зціляв моїх клієнтів, моя допитливість винагороджувалася все більшим розумінням. Люди відчували величезну полегшення, коли, нарешті, розуміли, як виникли їх симптоми, і навчалися практично розпізнавати і проживати свої власні інстинкти.

Соматичне пережіваніе® * - це новий метод, який в даний час не став ще предметом скрупульозного наукового дослідження. Я можу підтвердити валідність цього підходу декількома сотнями індивідуальних випадків, де люди повідомляли, що несприятливі симптоми, колись позбавляли їх здатності жити повноцінним і щасливим життям, повністю зникали або ставали набагато слабкіше.

Зазвичай я проводжу терапію один на один з пацієнтом і часто поєдную цей підхід з іншими терапіями. Ця книга, звичайно ж, не зможе замінити індивідуальної роботи з професійним терапевтом, проте я переконаний, що багато принципів, викладені в ній, так само як і велика частина інформації, сприятимуть вашому зцілення від травми. Якщо ви вже проходите терапію, вам буде корисно обговорити цю книгу разом з вашим терапевтом. Якщо ж ви ще не зверталися до фахівця, то, прочитавши цю книгу, ви зможете допомогти собі самі. Однак в цьому випадку є певні обмеження, і вам може знадобитися допомога кваліфікованого професіонала.

* Соматичний переживання - тілесно-орієнтована метод, створений П. Левіним, для роботи з шоковими травматичними переживаннями. (Прим. Науч.ред.).

Попередня   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

Пробудження тигра - зцілення травми | Дорогі читачі! | Що кажуть про книгу «Пробудження тигра» фахівці в області медицини, науки і охорони здоров'я | Ті, кому я вдячний | Вступ | задум природи | У травми - фізіологічні причини. | Вся справа - в енергії | Що таке травма? | Чаучілла, Каліфорнія |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати