На головну

Структура вікна програми Провідник

1. HTML це "рідна мова" вашого браузера (програми перегляду веб-сторінок).
  2. III.1. Послідовна структура управління
  3. III.2. Умовна структура управління
  4. IV. МОВА ЯК СИСТЕМА І СТРУКТУРА
  5. V. 17.3. Структура характеру та симптомокомплекси його властивостей
  6. V. 18.4. Талант, його походження і структура
  7. VII.1.2) Правова структура речі.

На відміну від вікна Мій комп'ютер, вікно програми Провідник має дві області, причому права область має в точності таку ж структуру, що і робоча зона вікна Мій комп'ютер. На лівій панелі програми Провідник також знаходиться список ресурсів, але він представлений у вигляді дерева папок, а не переліком об'єктів поточного рівня. Іншими словами, в дереві папок знаходяться тільки папки (системні або звичайні), а файли ніколи в ньому не відображаються. Про це говорить назва області Папки, яке розміщене над нею. Крім того, в дереві папок одночасно можуть бути зображені кілька різних рівнів списку, на відміну від правої області, в якій завжди знаходяться об'єкти тільки одного рівня.

На лівій панелі об'єкти одного і того ж рівня дерева з'єднані вертикальними лініями, які починаються часткою у батьківського об'єкта. Об'єкти дочірніх рівнів зсуваються вправо від цих ліній. Так, на рис. 9.19 від кореневого об'єкта Робочий стіл проведена вертикальна лінія, що з'єднує всі його дочірні об'єкти: системні папки Мій комп'ютер, Internet Explorer, Мережеве оточення і Кошик. Від системної папки Мій комп'ютер проведена зрушена вправо інша вертикальна лінія, що з'єднує всі дочірні об'єкти: дискові пристрої А :, С :, D :, Е :, системну папку, принтери і т. Д. Назва об'єкта пов'язано горизонтальною лінією з вертикальною лінією відповідного рівня . Можливі три варіанти перетину цих ліній. По-перше, це перетин може не містити ніяких значків, як, наприклад, у системних папок Кошик, Принтери і т. Д. По-друге, на перетині може перебувати квадрат, що містить знак «плюс»  , Як у дискових пристроїв А :, С :, D :, E: і системних папок Internet Explorer, Мережеве оточення. І, нарешті, квадрат зі знаком «мінус»  всередині, як у системної папки Мій комп'ютер. Ці умовні позначення мають наступний сенс. Якщо на перетині немає квадрата, то у даній папки немає дочірніх папок (тобто вкладених в неї). А наявність квадрата означає, що папка має вкладені в неї папки. Отже, системні папки Кошик, Принтери не мають вкладених, а папки Мій комп'ютер, Internet Explorer, Диск 3,5 (А :) і т. Д. - Мають. Знак «+» всередині квадрата означає, що список вкладених об'єктів ще не розгорнуто, а знак «-» -що списдо вже розгорнуто. Так, у системної папки Мій комп'ютер список вкладених в неї об'єктів вже розгорнуто, і від неї вниз проведена вертикальна лінія, а у системних папок Internet Explorer, Диск 3,5 (А :) і т. Д. Список ще не розгорнуто.

Мал. 9.19.Зовнішній вигляд вікна програми Провідник

Вміст лівої і правої областей вікна програми Провідник тісно пов'язане одне з одним. Одна з рядків дерева в лівій області вікна програми Провідник виділена курсором. А в правій області вікна знаходиться список папок і файлів, що належать виділеному курсором об'єкту. Якщо курсором виділена звичайна папка, то вона, крім того, відзначається значком  відкритої папки, всі інші звичайні папки в дереві є позначка закритою папки  . Так, на рис. 9.20 курсором виділена папка Accessories, і саме її вміст (папки Backup, Hyper Terminal, файли Cis.scp.Mspaint.exe і т. Д.) В цей момент знаходиться в правій області вікна.

Мал. 9.20.Зв'язок між лівою і правою областями вікна програми Провідник

Зміна положення курсору в дереві лівій області вікна або зміна поточного рівня в правій області призводить до синхронного зміни вмісту протилежній сфері вікна.

У можливості одночасного перегляду загальної структури списку ресурсів і одного з обраних рівнів списку полягає основна перевага використання програми Провідник.

Зміна зовнішнього вигляду вікна програми Провідник виконується в точності так само, як і вікна Мій комп'ютер. Але ці зміни, в основному, стосуються правої області вікна. Якщо з яких-небудь причин потрібно змінити розміри лівої чи правої області вікна, то для цього слід виконати буксирування кордону між областями у відповідному напрямку. Ліву область можна взагалі прибрати з вікна, клацнувши по кнопці  закриття в заголовку області (правий ділянку рядки зі словом Папки над лівою областю вікна). У цьому випадку вікно програми Провідник перетвориться в повний еквівалент вікна Мій комп'ютер.

Попередня   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   Наступна

УВАГА | Робота з вкладкою Пошук | Робота з розділом довідки | УВАГА | Особливості довідкової системи діалогових вікон | УВАГА | Завершення роботи Windows | Робота з вікном Мій комп'ютер | Структура вікна Мій комп'ютер | Зміна виду робочої зони |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати