Головна

ІНОЗЕМНА МОВА В ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ 3 сторінка

  1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

6.4 Повії, пристойні жінки, повії та стерви.


 - Люба, ми одружені 10 років, і весь цей час ти буваєш ніжна зі мною тільки коли тобі потрібні гроші ... - І що, це може не вистачити часто ?!
 розмова подружжя


 У ринковій моделі в контексті сексуальних відносин можна досить просто і наочно класифікувати чоловіків і жінок по відношенню один до одного.

Жінки для чоловіків діляться на 4 типи.
 1. Повія - жінка торгує сексом в роздріб. Економічний аналог -ларек.
 2. Пристойна жінка (дружина) - торгує сексом оптом, найчастіше за довічне утримання чи взагалі всі ресурси, які має чоловік. Однак довічний шлюб - це гра хоч і без ризику, але жінка має ресурси тільки одного чоловіка. Зі здобуттям жінками економічної незалежності і можливості вступати в шлюб багато разів їх можливості розширилися. Тепер вони можуть грати на ринку більш ризиковано - перебирати, шукати більш платоспроможного покупця, міняти одного на іншого і т.п. Економічний аналог - оптова торгова фірма.
 3. Повія - не торгує, а обмінює сек на секс без доплат. Іншими словами, займається сексом тому, що їй самій це подобається. Економічний аналог - меценат, який займається благодійністю. Найвигідніший для чоловіка варіант. Особливо, якщо повія моногамна, тобто орієнтована на єдиного чоловіка, то це взагалі найкраща жінка з усіх можливих варіантів. Це вірна подруга і відмінна коханка. Найчастіше, ще й розумна в додачу. Якщо зустрінете таку, то вам дуже пощастило, не відсилайте її від себе ніколи.
 4. Стерво - використовує секс для отримання влади над чоловіком. Перш за все, для відбирання ресурсів, але часто заради самоствердження і реалізації садистських нахилів. Економічний аналог - шахрай з садистськими нахилами. Спочатку може прикидатися повією, щоб втертися в довіру. Але легко розпізнається по великій кількості провокацій на адресу чоловіка.

Чоловіки для жінок можуть бути 3 типів.
 1.Любімий, секс йому дістається безкоштовно і необмежено.
 2.Муж (спонсор), секс йому дозується залежно від оплати.
 3.Друг, сексу йому не належить, використовується в якості емоційної смітника і джерела безкоштовних послуг і подарунків.

Розподіл це, зрозуміло, кілька умовно. Можливі й перехідні форми. Наприклад, чоловік може бути коханим. Або іншому. А пристойна жінка може одночасно і підробляти проституцією, і бути повією по відношенню до коханця. Класичні пари: Стерво-один. Стерво-чоловік. Пристойна жінка-чоловік. Повія-улюблений. Але зустрічаються і менш типові пари, наприклад стервошлюха - улюблений. Одна і та ж жінка може бути в однакових або різних відносинах з декількома чоловіками одночасно.
 Очевидно, що відносини між жінками, котрі торгують сексом, аналогічні відносинам торговців між собою. Опт і роздріб - різні сектори ринку. Тому більш успішні оптовики дивляться зверхньо на менш щасливих і тих, хто заздрить їм крамарів. Точно також пристойні жінки в цілому лояльно налаштовані до повій, і навіть шкодують їх. А повія мріє вдало вийти заміж або знайти постійного спонсора, тобто продатися оптом. Але і ті, і інші ненавидять повій, які пропонують своїм коханим чоловікам безкоштовний секс, збиваючи тим самим ціну на цей товар. Створюють вкрай небажаний для торгуючих жінок прецедент. Тому жінки всіляко намагаються перевиховати і одночасно очорнити повій в очах чоловіків, створити про них негативне громадську думку. Як тільки вони їх не називають! І дурками, і білими воронами, і навіть саме слово «повія є лайливим. І багато чоловіків наївно вірять в жіночий міф, про те, що чим жінка дорожче, тим вона краще. І теж засуджують повій за те, що ті не беруть з них оплати. Хоча повія - це найвигідніша і безпечна для чоловіка жінка. Їй просто настільки подобається чоловік і секс з ним, що вона займається сексом безкоштовно. Знову наведемо просту ринкову аналогію. Уявіть, що на базарі в ряду торговок помідорами, змовилися між собою тримати певну ціну, з'явилася одна, яка роздає помідори безкоштовно. Торговки неодмінно будуть і її пресувати, і одночасно обумовлювати її перед покупцями. Скажуть, що помідори у неї погані, крадені, радіоактивні і т.п. І покупці будуть також ставитися до безкоштовних помідорів з недовірою, так як звикли платити.
 В останні роки законодавство багатьох країн забезпечило жінкам безліч способів законного швидкого пограбування ослаблених чоловіків. Тому центр жіночих симпатій сьогодні зміщений в сторону стерв. Жінки дружно кинулися цілеспрямовано вивчати методи і практичні прийоми відбирання у чоловіків їх ресурсів. З'явилося багато літератури, тренінгових центрів і т.п. інструментів розвитку саме цього, мелкоуголовного сектора сексуального ринку. Тому ми присвятимо стерво кілька розділів нижче.
 І ще пару слів про найдавнішої жіночої професії. Проституція в усіх суспільствах існує як пережиток стадного сексуального ринку. І у всіх збалансованих соціумах засуджується. Але так як вона служить буфером між шаром нізкорангових високопріматівних самців і рештою суспільства, повністю її зазвичай не ліквідують. Її терплять як засіб для задоволення їх сексуальної активності. Якщо не давати можливості нізкоранговим недорого купувати роздрібний секс, підтягуючи їх до рівня среднерангових, вони будуть його красти (гвалтувати). Тому подорожчання або заборона проституції автоматично веде до зростання числа згвалтувань. А посилення покарань за зґвалтування автоматично веде до вбивств насильниками жінок. Що ми і бачимо в даний час. Працює простий ринковий механізм. Поліцейські заходи не працюють, тому що гвалтівників не знаходять. Та й взагалі то і не шукають, фабрикуя кримінальні справи переважно проти невинних і випадково підвернувся під руку чоловіків.
 Існує також різновид жінок, що надають без оплати секс відразу багатьом чоловікам. Найчастіше це пов'язано з будь-якими збоями або інстинктивних програм, або фізіології. Тому ця тема виходить за рамки даної книги. Крім ринкової реакції у більшості людей спрацьовує на таких жінок природна яскраво виражена негативна реакція як на хворих або неадекватних. Називають таких жінок зазвичай яким-небудь з ненормативних лайливих слів, наприклад, бл @ дь.

Домашнє завдання: визначити, до якого типу відносин відносяться ваші відносини з вашою жінкою.

6.5 Культ стерви.

Страшний не гріх, але безсоромність після гріха.
 Іоанн Златоуст


 В даний час ранг чоловіків знижений, а жінка не захищена від власних тваринних інстинктів релігією і шлюбної традицією. І, як наслідок, під дією цих інстинктів робить невірний вибір партнера. До того ж матріархальний шлюб став занадто невигідний і небезпечний для чоловіків, і розумні чоловіки намагаються його уникати, залишаючись вільними і не обтяженими відповідальністю за неконтрольовані ними процеси. З іншого боку, стрімко розвивається вільний сексуальний ринок. Все це веде до збільшення числа жінок одинаків з негативним досвідом особистому житті в стані активного полювання на ресурси чоловіків. Полиці книжкових магазинів ломляться від книжок з лихими назвами на кшталт Стерво в большом городе »,« Як обкрутити олігарха, і т.п. З екранів ТБ і кінотеатрів не сходять авантюристки, за допомогою кримінальних і напівкарні методів, використовуючи своє тіло в якості приманки, що віднімають у чоловіків їх гроші. Дівчата з малих років мріють стати стервами. А їх досвідчені мами, щоб полегшити дочкам цю задачу, віддають їх в миттєво розплодилися модельні школи, де їх вчать технології сексуальної провокації і продажу себе. Зрозуміло, продати себе дорого одному покупцеві вдається лише одиницям. Решта поповнюють ряди мисливиць. Але не кожна мисливиця - стерва. Стерво - це мисливиця з дефектом особистості. Це така категорія жінок, для яких головне не просто дістати і підпорядкувати чоловіка для отримання матеріальних благ, забезпечення потомства і інших звичайних цілей, але при цьому обов'язково заподіяти йому максимум дискомфорту, а в ідеалі - психологічно зламати. Пов'язано це найчастіше з психологічним надломом жінки. Наявністю комплексу неповноцінності. Якийсь (зазвичай - улюблений) чоловік зірвався з гачка, а можливо і сильно образив в минулому. Тепер вона хоче взяти реванш. Довести собі самій свою силу і помститися. Але не тому самому конкретному чоловікові, який недоступний, а чоловікові взагалі. І вибирають ці жінки для того, щоб таким чином самоствердитися саме сильних чоловіків, так як зламавши слабкого, не отримують очікуваного задоволення. До того ж це так зручно - виправдовувати свою кримінальну техніку сексуальних шахрайств благородної помстою. Як варіант - тим, що всі мужики - козли »і самі в усьому винні. Ось як описують це самі стерви:
«Так, може бути я тебе ще не зламала ... ось фак ... руки трясуться - ейфорія: але я доламали ... я Зіллюся з тобою ... зроблю тебе знову щасливим ... щоб ... о- т-о-м-с-т-і-т-ь ...> "я на зло. я так часто роблю на зло всім. колись, захлинаючись від власної слабкості і безпорадності я жила на зло, дерлися, падала на коліна, повзла і в підсумку вставала на ноги, спочатку невпевнено, а потім вже і твердо. дуже часто, приховуючи свої справжні емоції я посміхаюся на зло. сміюся в обличчя, а в душі, кричу від болю, але жоден мускул не здригнеться на моєму обличчі, і я буду сміятися, закинувши голову, на зло, всупереч, всупереч. сміятися, штучним сміхом, сурогатом щирої посмішки, але так щиро. так натурально. буває, я здійснюю вчинки, на зло, але ніколи в збиток свою вигоду, я ламаю і калічу свій спокій, рублю з плеча, виривають з корінням, на зло, тому що знаю, я зможу виправити навіть це, наведу порядок і після цього чергового урагану. іноді я виходжу заміж, на зло, тому єдиному, з минулого, щоб довести йому, я можу без нього, я сильна, я не повертаюся в минуле, я живу справжнім і йду в майбутнє, з іншим, нехай нелюбимим і абсолютно непотрібним, тому і цей черговий, буде виметений з мого життя, разом з усім сміттям, який осів пилом в моєму житті і буде винесено на смітник, як і все, що знищив ураган моїх вчинків. У більшості випадків, я здаюся черствою. буваю цинічною і байдужою до всіх чужих життів, крім своєї, я егоїстична, на зло всім, хто хоче зайняти місце в моєму ліжку, хто хоче принести свою зубну щітку в мій будинок і поставити її в пластиковий стаканчик поруч з моєю. і на зло їм, разом з їх природними бажаннями, я йду в тепло чужих ліжок, залишаючи їх збирати осколки їх розбитого серця і пакувати в пластикові мішечки їх нездійснені мрії. і на зло всім, хто плює мені в спину, хто норовить поставити мені підніжку, хто намагається вколоти, хто сипле на мою голову прокляття, на зло всім їм, і навіть на зло самої себе - буду щаслива. "
 Ось так от, як то кажуть, на зло бабусі відморожу свої вуха:
«Не хочеться слини і рожевих сопелек на серветочці. Хочеться чікнуть до синців на п'ятій точці, шкода, що тільки з ним. а він ще не готовий до вживання. Треба почекати, тактика, стратегія. "Помарінуй його тиждень, дай дозріти". Це найскладніша частина операції під кодовою назвою "полювання на лева". Складна тому, що просто хочеться по-котячому розстелили на столі, спокусливим рухом стегон скинути з себе останні залишки сорому, забути совість будинку і отримати його. Ситуація ускладнюється ще й тим, що мета не просто одноразово злучитися, а зламати його волю, підпорядкувати, прив'язати, довести до рясного слиновиділення, а вже потім, критично оцінити і піти полювати на чергового лева.
 По суті, культ стерви - це культ шаленого хворобливого чоловіконенависництва. Культ патології. Щоб проілюструвати, наскільки далеко просунувся цей культ, я процитую тут пост невідомого мені автора, взятий з одного з форумів в Інтернеті. Ідея поста в тому, що зараз йде штучна масована пропаганда стервозности в суспільстві через ЗМІ та інші культурні інституції. А за ступенем аморальності це явище так само тільки масовій пропаганді згвалтувань і грабежу жінок чоловіками. І жінка стерво, і чоловік насильник завдають іншій людині біль для задоволення своїх комплексів і віднімають гроші на прожиття. При цьому перевага жінок - в здатності до психологічного маніпулювання чоловіками. Перевага чоловіків - у фізичній силі. У сучасній матріархальної культурі нагнітається реалізація переваги жінок при придушенні переваги чоловіків. Тобто йде боротьба із застосуванням фізичної сили чоловіків проти жінок і розкручується культ стерви. Автор просто перевернув ситуацію. Поміняв чоловіків і жінок місцями. Подивимося, що з цього вийшло:
Уявіть собі, що ви раптом потрапили в суспільство, в якому можна гвалтувати дівчат ...
 Серіали: По телевізору йдуть фільми, в яких протягом декількох сот серій одне зґвалтування змінюється іншим, причому сюжет побудований таким чином, що згвалтування показано як звичайний акт, як форма чоловічого самовираження, як форма любові, або як вимушений крок з боку чоловіка. Причому дівчата грають жіночі ролі, всім своїм виглядом показують, що їм подобається коли їх гвалтують, що вони тільки й чекають, коли ж їх нарешті, хоч хтось зґвалтує. Звичайний сюжет: нікому хлопчикові, якась дівчина відмовила в сексі, і ось він - чорний ангел помсти, виходить на стежку війни, справжній чоловік - він гвалтує направо і наліво, без жалю і докору, він відмовляється жити нудним життям сім'янина і громадянина, він витончений садист, гвалтівник - сильна особистість, яка знає чого хоче, всі жінки схиляються перед ним, він приклад для захоплення і наслідування. Будь-який інший вид сексуальних відносин, крім згвалтування, показується як нудний, неефективний, і взагалі недостойний справжнього, сильного чоловіка.
 Реклама:
 У будь-якій рекламі використовується мотив глузування над жінкою, її почуттями і бажаннями, приниження жінки, як особистості. Ось реклама пива. Два неголених і паскудних мужика їдуть в чорному бумері. Поруч зупиняються дві тупі тьолки, які підморгують, посміхаються їм і всім поведінкою виявляють інтерес до таких кльовим чоловікам. Два мужика наливають по кухлю пива і здувають піну, яка миттєво обволікає тупих баб, і забирає їх у брудну канаву, звідки вони смішно дригають ногами в брудних рейтузах. Два мужика обмінюються рукостисканням і либятся в камеру гранично щасливими і самовдоволеними харямі: вони надійшли як справжні чоловіки, а пиво допомогло їм перемогти цих тупих жінок. Ось ще приклад: По пустельному шосе їде машина, в якій якийсь мужик везе бабу, яку зазвичай б'є і гвалтує. Нарешті вона йому набридає, і він хорошим, справжнім чоловічим стусаном викидає її з машини. Дівчина встає, гризе льодяник, і їй приходить в голову чудова ідея - вона гальмує іншу машину, в якій їде черговий садист, так вже й бути, приголосний похлестать її батогом ... (знайомі сюжети, чи не так?)
 Культура:
 Вистави про великих гвалтівників, комедії про смішних зґвалтуваннях, драми, в яких лиходійка доля не дає гвалтівнику розгорнутися на повну силу, історичні фільми про великого поборника моральності - Джека-Різника і красені чоловікові - Синьої бороди, естрадні співачки співають про те, як з ними трапилося велике горе - їх кинув черговий садист, який так чудово вмів заганяти голки під нігті, і вони не знають як же тепер жити ...
 Суспільство:
 Згвалтування підноситься як показник мужності і повноцінності чоловіки. Доктор Курпатова, в прямому ефірі, переконує чергового гвалтівника, в тому, що він все робив правильно, а жінка, яка не витримала побоїв і втекла від нього, просто дурна, слабка і нехороша дура, яка просто не змогла оцінити його таланти садиста. Але не переживайте, побільше хаміте, грубо і мучте жінок - їм це подобається, адже як інакше вони зрозуміють, що ви справжній, сильний чоловік? Чи не дивуйтеся - жінкам подобається, коли їх гвалтують.
 Ток-шоу, в яких особливо витончені садисти, діляться досвідом з аудиторією. Теми ток шоу: "чи потрібно бити, дружину, недосіл вам борщ, ногами, або обмежиться батогом?"
 Реаліті шоу - зґвалтування в прямому ефірі ...
 ЗМІ:
 Всі лотки забиті глянцевими журналами, з обкладинок, яких на вас витріщаються злісні пики гвалтівників і садистів. Заголовки: "Секс з бензопилою", "Любов до чоловіка з кліщами", "Співак Н, нарешті знайшов в собі сили побити дружину, дружина незадоволена - він не наважився пустити в хід поліно" ... Статті про те, як правильно гвалтувати, затикати рот, щоб жертва не зіпсувала естетику моменту своїми дурними криками, як набути впевненості в собі - "Згвалтує мати, адже вона забороняла тобі в дитинстві їсти солодке перед обідом, побий дружину - вона своїм ниттям заважає розвинутися тобі як особистості" ...
 Гротеск, фантазія, перебільшення? Можливо, але скажіть краще ось що ... Як ви думаєте - чи багато буде в такому суспільстві згвалтувань, чи збережеться в ньому нормальне ставлення чоловіка до жінки, в якому стані в ньому будуть інститути сім'ї, шлюбу, батьківства та материнства? ... А тепер подивіться на наше суспільство, і поставте всі ці питання стосовно нас, до нашого сьогоднішнього суспільства, і запитайте себе: Так звідки ж беруться стерви? ...>

 Розквіт культу стерви не може не змінювати ставлення чоловіка до жінки. Якось мимохідь почув якусь попсову пісеньку, мовляв, мамочко, де ж нормальні хлопці? Кругом або жіночоподібні, або підступні. Так і є. Жінка в масі своїй стала позиціонувати себе як стерво, тобто ворог чоловіки і мисливиця за його ресурсами. А відносини з ворогом може бути двох видів: 1 ухилення від контакту, якщо ти слабший. 2. сутичка за ресурси, якщо ти сильніший. Я знаю багато молодих хлопців, які взагалі не цікавляться жінками, розуміючи, що відносини з жінкою - лохотрон. Я знаю також багато молодих хлопців, які, розуміючи, що це лохотрон і не бажаючи бути лохами, стають лохотронщиками самі. Серед чоловіків стає все менше "нормальних", які ведуться на жіночі маніпуляції. Але все більше і більше тих, які зовсім не зв'язуються і тих, які зв'язуються, але не ведуться, а розводять самі. Це закономірно.
 Таким чином емансипована жінка, зруйнувавши традиційну мораль і породивши матріархальну культуру неповаги чоловіки і утилітарного до нього відношення, створила загрозу для всіх жінок в особі відповідної реакції чоловіків. З кожним роком все більше і більше пограбованих жінками озлоблених чоловіків, чоловіків, які зневажають жінок, сексуально дезорієнтованих маніяків, чоловіків, які перейняли технологію стерви і застосовують її проти жінок і т.п. Чисельність же сильних чоловіків, орієнтованих на сім'ю, скорочується, тому що по них припадає основний удар. І боюся, ніякі органи правопорядку не зможуть захистити через деякий час жінок від цієї реакції у відповідь.

6.6 Шахраї сексуального ринку. Дінамщици.

Дівчина крута тільки в тому випадку, якщо вона розвела чоловіка на гроші, але не віддалася.
 З розмови двох дівчат


 В даний час все більшого поширення набуває такий різновид стерв, як дінамщици. Це шахрайки в чистому вигляді, які розкручують чоловіків на подарунки, послуги та гроші, доять їх, котрі дають сексу взагалі. Часто, навіть і не обіцяючи його явно, але свідомо провокуючи чоловіка на залицяння і подарунки. Ось як одна жінка, вихована в традиційної моралі, але прекрасно знає жіночі методи, описує в своєму щоденнику таку ситуацію і технологію дінамщици:
Вчора зателефонував старий знайомий, моторошно засмучений, так взагалі ніякої. Попросив зустрітися. Я бачила чоловічі сльози, він розповів мені жахливі речі. Він не міг ні з ким поділитися, крім мене. йому було соромно комусь зізнатися в тому, що його розвели як останнього лоха. Я не можу не написати про це. Злість мене переповнює.
 Я знала, що у нього з'явилася якась там любов. він говорив, що вона ангел ... мало не свята. Я дура була за нього рада, бачила що він закохався по вуха ... і нічого, що вона не відповідала взаємністю, це справа часу, вона обов'язково розбереться і зрозуміє яке золото поруч з нею. Він так доглядав за нею, що я їй навіть трохи заздрила. Він при мені зривався під час кіно, дико переді мною вибачався і летів до неї в Мітіно, тому що вона щось не те натиснула в комп'ютері, а їй треба терміново закінчити реферат. У вихідні її возив в Підмосков'ї до бабусі і годинами сидів в машині, чекаючи її ... Вона не хотіла знайомити їх з причини, що вони ж не зустрічаються, а бабуся може не так зрозуміти. Ночами чекав дзвінка, щоб забрати її після корпоративних і дружніх вечірок. Він хотів бути їй потрібне. Він просто хотів бути якомога більше поруч. Робити їй приємно, дарувати подарунки ... Вона кожен раз повторювала, що між ними ніколи нічого не буде, що все що вона може йому запропонувати, це дружба. Але вона дзвонила йому в 2 ночі і скаржилася на життя, дзвонила коли їй погано і він сподівався на більше, так як бачив, що потрібен їй. Я думала, що можливо у неї якась психологічна травма, наприклад, після невдалих відносин з попереднім чоловіком і їй потрібен час щоб відкритися, навчитися довіряти. Але ж не може ж дівчина утримувати поруч з собою чоловіка, який їй зовсім не потрібен, якщо вона бачить, що він настільки в неї закоханий. Якщо вона абсолютно в ньому не зацікавлена ??і відчуває до нього хоч трохи поваги, то вона його відпустить, вона не стане дзвонити і просити допомоги, приймати подарунки та інші знаки уваги ... І у нього була надія, адже вона заохочувала його.
 Вони познайомилися в загальній їдальні. Працювали в сусідніх офісах і іноді перетиналися під час обіду. Він і раніше її помічав, але не відчував особливих симпатій. Якось він стояв в черзі за нею. Коли вона розплачувалася, то з'ясувалося, що в буфеті немає здачі і він запропонував оплатити її замовлення, вона трохи посопротівлялась і погодилася. Наступного разу вони виявилися за одним столиком, вона здалася йому цікавою співбесідницею, і він попросив її номер, щоб наступного разу узгодити час. Вони стали виходити разом курити, ходили разом обідати, з часом він став підвозити її після роботи на її прохання спочатку до метро. Потім до магазинів, потім вже і до будинку в Мітіно, хоча він жив на іншому кінці Москви ... Все одно вдома ніхто не чекав, а з нею було так приємно. Жінка поруч в машині, така беззахисна, така мила, така ... от так він і закохався.
 Чоловіки так люблять відчувати себе сильними, важливими, значущими, потрібними ... А у неї завжди були проблеми, які він міг вирішити ... то телевізор треба перевезти, то з'їздити купити новий комод ... кожні вихідні вона знаходила для нього заняття. Після роботи вони вже не відразу їхали в Мітіно, вони заїжджали повечеряти в який-небудь ресторанчик. Потім їй якось здалося, що двері вночі намагалися зламати, а як на зло грошей немає навіть замки поміняти, все пішло на оплату боргу ... і він як істинний герой наполягає і за свій рахунок ставить їй нову залізну двері, з накрученими замками. Вона приймає його допомогу з небажанням, пояснюючи, що вона не хоче приймати від нього подарунки, тому що вони просто друзі, але у неї зараз немає вибору. У неї завжди несподівано закінчувалися гроші на телефоні, а він переживав, що вона не зможе подзвонити в разі чого і з часом його святим обов'язком стала оплата її телефонних рахунків, вона, звичайно ж, бурхливо пручалася, вона ж не може запропонувати нічого крім дружби, але він кожного разу заспокоював її совість тим, що він нічого і не чекає. Потім прийшла зима і у неї стали мерзнути ніжки, він повіз її по магазинах за новими чобітками. Їй дуже сподобалися одні, але вони коштували надто дорого для її заробітку, штуку баксів вона не потягне ... але вони такі класні, такі зручні, такі теплі, і підйом стопи її і взагалі сидять як влиті ... боже, як шкода. Але нічого, в наступні вихідні можна поїхати в інше місце і може там щось підходяще знайдеться. На наступний день вона отримала ті самі чобітки з кур'єром. Дзвонить і обурено вимагає пояснення. Мовляв, вона ніколи їх не прийме і він не повинен був цього робити. Через пару днів вона вже прийшла в них на роботу. Кожен раз, проходячи повз одного ювелірного магазину вона зупинялася і стогнала, він запитав у чому справа, вона зізналася, що давно збирає на той милий браслет у вітрині ... це її мрія. правда коштує дорого, 2 штуки євро, але це ж мрія ... На новий рік (тиждень після визнання) вона отримує ... вгадайте що? Саме цей браслет))) Тут вона влаштувала справжній скандал ... Що ти собі дозволяєш? Ти хочеш мене купити? Ти абсолютно не дорожиш нашою дружбою, я ж попереджала тебе, що не беру від тебе подарунків !!!! Її рішучості вистачило рівно на 2 години вечері, браслет їхав з ресторану до неї додому.
 Він благав її познайомитися з його друзями, вона в підсумку погодилася. Зібралася вся величезна компанія, він був радий представити своїм близьким людини про який він вже їм стільки розповідав.
 -Ви Знаєте, а сьогодні 4 місяці як ми познайомилися)))
 -Навіщо Ти це говориш? (І голосніше) Що за нісенітниця? Яке це має значення? замовкни взагалі. Що вони можуть подумати ???
 Друзі перезирнулися, але нічого не сказали ... Вони побачили, що ця дівчина не відчуває ні найменшої симпатії до їх одному. А він просто осліп від любові. Потім вони спробували кожен по одному відкрити йому очі, але він нічого не хотів чути. Він перестав спілкуватися з друзями. як вони можуть говорити такі речі про найкращою, найчистішою дівчині на світі? Так що вони розуміють? Які вони йому після цього друзі ???
 Вона перейшла працювати в інший офіс і сказала, що їм краще більше не спілкуватися. Ні до чого хорошого це спілкування не призведе ... Він страждав і мучився ... через тиждень вона зателефонувала сама і знову стала говорити як їй погано, який страшний колектив, як важко добиратися від метро до офісу ... Через місяць вона стала незадоволеною володаркою новенької Рено. Чому незадоволеною? Ну ви напевно здогадалися скільки гніву викликала в ній його настільки зухвала витівка)))) Ще через місяць вона сказала, що не хоче дарувати йому надію і їм треба спілкуватися рідше.
 Вона не дзвонила вже два тижні ... але серце прагне до об'єкта любові і він просто поїхав в Мітіно в надії побачити її здалеку. А побачив свою святу в його подарованої машині захопленої оральним сексом)))) І ось тут він зрозумів. Тут до нього дійшло який він ідіот. Він і зателефонував мені. Він зрозумів як був сліпий, як потрібно іноді прислухатися до думки близьких людей, які дійсно завжди бажають йому тільки добра ...
 Ось завдяки таким сукам, нормальні хлопці, здатні на щиру любов стають справжніми циніками. Які більше ніколи і нікого не пустять в своє серце і в кожній жінці бачитимуть суку, яка тільки й хоче, що його покористуватися.>

 Ось така історія: Класична схема дінамово. А ось фраза навпаки, з щоденника такий дінамщици:
<: І взагалі, якщо чоловіка розвели і не дали - значить такий хріновий мужик, в собі йому причину треба шукати, а не кричати на всіх кутах які баби стерви і повії ..>.
 У перекладі на чоловічий мову ця фраза означає: "Цей чоловік недостатньо високоранговий і недостатньо розумний для того, щоб його любити, поважати і мати з ним секс. Такий лох може бути тільки джерелом дармових ресурсів, тобто іншому жінки.
 В останні роки, з розвитком вільного сексуального ринку, технологія дінамово отримала дуже широке поширення в середовищі молодих жінок.
 Втім, не потрібно думати, що технологія дінамово нова. Її з успіхом використовували римлянки ще два тисячоліття тому. Читаємо у Овідія:

"Як не зайдемо дарувати, а вона свого не упустить:
 Жінка засіб знайде пристрасних чоловіків обібрати!
 Ось рознощик прийшов, розклав перед нею товари,
 Їх перегляне вона і повернеться до тебе.
 "Вибери, - скаже, - на смак, подивлюся я, як ти перебірливий!"
 І поцілує потім, і проворкует: "Купи!"
 Скаже, що цього їй досить на довгі роки, -
 Потрібну річ продають, як же її не купити?
 Якщо грошей, мовляв, немає при собі - попросить розписку,
 І позаздриш ти тим, хто писати не вчений!
 Може заплакати вона і твердити крізь удавані сльози,
 Що втратила днями з каменем сережку з вушка.
 Люблять просити на термін, а в термін повертати не вміють -
 Ні тобі грошей назад, ні тобі ласки в обмін!
 Ні, навіть якби сто я мав язика і гортані,
 Я б обчислити не міг хитрих безчестя розпусти! "

Ми все ж, маючи одну гортань, одна мова і одну авторучку, будемо оптимістичніше Овідія і продовжимо таки нашу розповідь про хитрих Безчестя розпусти.
 Чому це можливо? - Запитаєте ви. Чому чоловіки нічого не роблять, щоб переламати ситуацію? Давайте розбиратися.
 Найбільша помилка чоловіки, навіть якщо він і розуміє, що він дає жінці все, а вона йому нічого - це його припущення, що з ним спочатку чесні. Що жінка зацікавлена ??в стосунках, а не в самоствердженні і наживи за його рахунок. Що всі ці жіночі трюки - чи не шахрайство, а просто помилка, непорозуміння, результат тимчасового взаємонерозуміння. Що все це принципово можна виправити, що можна виправити ситуацію спробами працювати аргументами з позиції здорового глузду. Насправді ж, це все одно, що намагатися обкрадає тебе злодієві намагатися пояснити, що його поведінка нечесно і абсурдно, коли той знає, що воно ефективно. Чоловік, засліплений любов'ю, практично нездатний прийняти факт, що жінка глибоко цинічна, не має взагалі моральних принципів, діє виключно у власних інтересах, а його розглядає виключно як витратний матеріал і джерело благ. До того ж жінки в процесі виховання з дитинства ретельно їздили по його мізках, вселяючи йому, що жінка - добра і чиста. Але крім виховання є ще мінімум два підсвідомих механізму відторгнення очевидності факту шахрайства. По-перше, це самолюбство, чоловікові важко визнати, що його примітивно мають і розводять, а він ведеться. Особливо, якщо це відбувається досить довго. Важко визнати себе ідіотом. Набагато легше вважати себе благородним лицарем. Йому важко визнати, що він платить за секс. Або що не гідний з точки зору жінки сексу взагалі, навіть за доплату. Тому, що це автоматично означає, що його ранг низький. Чоловік тому схильний нескінченно покладати на зміну ситуації. По-друге, є дуже цікавий природний механізм відключення адекватності сприйняття. Це - ідеалізація об'єкта, сприйняття жінки як красивої і коханої. Вкрай важко поєднати в свідомості підсвідомо ідеалізований образ з небезпечної для тебе моделлю поведінки об'єкта - носія ідеалізованого образу. Чоловік не може повірити в те, що жінка щиро сприймає чоловіка всього лише як джерело доходу і послуг, позбавлений почуття власної гідності. Таку собі чисто функціональну комбінацію банкомату і лакея. Що все її поведінку - це наполеглива гра з одним тільки правилом: будь-яким можливим шляхом, від сексу до шантажу, отримати від нього максимум вигоди. Як би красива або улюблена жінка нерозумно або гидко себе не вела, чоловік буде шукати якісь благі пояснення її поведінки, йому буде здаватися, що вона мила і має шарм, родзинку. У той же час, якщо так само буде поводитися інший чоловік або негарна (ненависна) жінка, сприйняття буде адекватним. Пригадую, як, подумавши кілька хвилин, сказав мені один мій знайомий, коли я на його прохання розклав йому по поличках причини його сімейних негараздів (людина досить розумна і з величезним життєвим досвідом): <: Ти знаєш, я мізками розумію, що ти маєш рацію , і все так і є, але я відчуваю такий сильний протест з боку мого почуття прекрасного, що це не дає мені з тобою погодитися:>. Про це явище чудово обізнані психологи, які обслуговують рекламний бізнес. Тому фотографії оголених красунь тепер ліплять на все підряд. Навіть на рекламні проспекти фірм, які торгують запчастинами для тракторів. У чоловіка спрацьовує інстинктивна реакція: таке красиве не може бути поганим.
 Втім, ситуація не повністю безнадійна. Я спостерігаю періодично випадки, коли чоловік досить розумний і сильний, а жінка, охренев від безкарності, втрачає почуття міри. Вона починає мати чоловіка з особливим цинізмом, і у нього здоровий глузд переважує природні захисні механізми. Тоді, переживши культурний шок, він врешті-решт розумнішає і вчиться приймати правильні рішення: А деякі чоловіки навіть починають мститися Дінамщици. Коли вони бачать, що їх доять, вони проробляють, наприклад, наступний трюк. Запрошують Дінамщици в дорогий ресторан, замовляють все найкраще і найдорожче, доглядають і доводять жінку до стані ейфорії від вдалого дінамово. А потім непомітно йдуть з ресторану, залишивши жінку розплачуватися за рахунком. Тобто, роблять те ж саме, що дінамщици проробляють з чоловіками.
 До речі. Мозок жінки не має механізмів, що заважають їм адекватно сприймати інших жінок. Тому, наприклад, жінка дуже не любить, коли її начальник - жінка. Її не обдуриш також легко, як чоловіка. І жінки зазвичай не голосують на виборах за інших жінок тому, що знають, які вони насправді.
 Як не потрапляти? Шлях єдиний - розуміти. Розуміти, що «Друг завжди працює на благо свого суперника. Надаючи послуги жінці, один звільняє її час для іншого чоловіка. Той час, який вона витратила б на рішення своїх проблем, тепер, зіпхнувши ці проблеми на друга, вона проведе з коханим чоловіком або витратить на його пошуки. Всі надії одного на те, що його зусилля будуть оцінені - ілюзія. Самообман. Його не сприймають як сексуальний об'єкт, а тільки як безкоштовного лакея, джерело благ і емоційну смітник. Як корисну річ. «Друг - сама ганебна, принизлива і тупикова роль для чоловіка. Вихід тільки один. Спроба штурму, тобто переходу на позицію коханого. У разі невдачі - рішуче рвати відносини. До речі, зрідка це спрацьовує, і один стає улюбленим або чоловіком. Але це - зрідка. Найчастіше жінка знижує статус чоловіка з улюбленого до спонсора (чоловіка) або взагалі до рівня одного. Їй так вигідніше - мати велику лаву запасних », як самі жінки це називають. Чим більше чоловіків обслуговують і задобрюють жінку, тим вище її рівень життя. Визначити, використовують тебе як безнадійного одного або у тебе є шанси стати улюбленим - легко. Наприклад, якщо ви - студенти, дівчина віддала вам умови задач і попросила вирішити їх для неї, а самій їй колись, потрібно терміново бігти, купа проблем, хвора мама, кішка не годую і потрібен догляд за домашньою мухою - не сумнівайтеся, ви - < один. Ви її не цікавите інакше як безкоштовний автомат для послуг. Як тест можна сказати, що було б набагато корисніше повирішувати ці завдання разом і подивитися на її реакцію. Якщо на обличчі дівчини радість і вона кличе вас додому поки немає батьків - у вас є шанс, використовуйте його. Але якщо її обличчя зробилося кислим, вона складає відмазки і зводить все до того, що ви вирішите і потім поясніть їй рішення - ваша справа безнадійна, говорите їй пошепки по секрету, що у вас побачення, колишня однокласниця запросила в гості, і на дачу в вихідні, все розписано по хвилинах і звалюйте. Не будьте лохом і не принижуйтеся. І не вірте словам, що вона ще не готова до відносин, не вирішила, що їй потрібен час. Жінка вже в перші хвилини спілкування визначає статус чоловіка і чи буде вона з ним спати. Пам'ятайте правило: «Якщо жінка не знає, чого хоче, то будь впевнений, що вона хоче не тебе». Тільки рішучий штурм.
 І ось ще що. Ні в якому разі не даруйте дорогих подарунків. Дуже груба помилка. Непрощенна. Вона відразу перетворить вас на дійну корову. Колись мені захотілося зробити однією своїй подружці приємне, і я подарував їй ізумрудік в оправі з діамантів. Я тут же миттєво перестав бути для неї улюбленим і став спонсором. Її поведінка відразу ж змінилося на ринкове. Довелося потім для того, щоб переключити її інстинктивне сприйняття назад в режим улюблений створювати ситуації, коли вона була змушена платити за мене. Подарунки жінці повинні бути тільки символічними. Ні в якому разі не схожими на доплату за секс. Це правило відомо всім, хто знає жінок, всім від пікаперів до Протопопова. І не відмовляйтеся, якщо жінка вам дарує подарунки. Це дуже добра ознака. Цінуйте, демонструйте розумну подяку і не зазнавайтеся.
 Улюбленим шахрайством жінок є зміна умов після укладення договору. Як тільки жінка досягає наступному ступені розвитку відносин всередині пари, будь то відчуття, що чоловік до неї прив'язався, придбання офіційного статусу дружини, народження потомства, просування по службі, набуття економічної незалежності, вона негайно змінює свою поведінку з метою перегляду сформованих відносин з чоловіком в свою користь. Зазвичай це виражається в різкому збільшенні психологічного тиску на чоловіка і супроводжується явним зменшенням дози сексу, наданого чоловікові. Так як найчастіше чоловік до таких змін не готовий, відбувається конфлікт. Результатом може з'явитися погіршення відносин або розвал пари, рідше - відновлення первісного стану. Однак, в разі слабких, хворих і нежиттєздатних чоловіків, яких випадків у нас більшість, відбувається зростання обов'язків чоловіки. Тобто відбувається підвищення ціни сексу на внутрішньосімейного ринку.
 Це і є та сама причина, по якій досвідчені чоловіки не прагнуть реєструвати повторний шлюб. Занадто зручне поле для шахрайств. І навпаки, жінки частіше за все, до цього прагнуть.
 На початковому етапі взаємин жінка часто взагалі намагається показати, що її секс для даного чоловіка буде поставлятися в ексклюзивному режимі, безкоштовно і в необмежених кількостях. Вона прикидається вірною, ніжною, лагідною і розуміє. Однак після укладення угоди додаються значні зусилля з метою знизити самооцінку партнера і під будь-якими приводами зменшити дозу сексу з метою отримання якомога більшої оплати.



Попередня   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

ІНОЗЕМНА МОВА В ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ 1 сторінка | ІНОЗЕМНА МОВА В ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ 5 сторінка | ІНОЗЕМНА МОВА В ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ 6 сторінка | ІНОЗЕМНА МОВА В ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ 7 сторінка | ІНОЗЕМНА МОВА В ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ 8 сторінка | ІНОЗЕМНА МОВА В ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ 9 сторінка | ІНОЗЕМНА МОВА В ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ 10 сторінка | ІНОЗЕМНА МОВА В ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ 11 сторінка | ІНОЗЕМНА МОВА В ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ 12 сторінка | ІНОЗЕМНА МОВА В ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ 13 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати