Головна

богиня Мистецтва

  1. Б) Підвищення виховної ролі літератури і мистецтва.
  2. БАБУСЯ Яга - БОГИНЯ ДУМКИ.
  3. Богиня Нової Зорі
  4. У практиці естрадного мистецтва під жанром насамперед мають на увазі об'єднання номерів за ознакою спільності виразних засобів.
  5. Вплив Реформації на розвиток мистецтва
  6. Виникнення мистецтва і його розвиток

- Зростаючий місяць -

Кельтську богиню БРИГІТА іноді називають Триєдиної богинею. У Британії вона відома під ім'ям Три Матері, або Три Благословенних Пані. У священному місці, Кільдар, де відбувалося поклоніння їй, служили тільки діви, аналогічні римським весталкам. Однією з священних обов'язків жриць була підтримка вічного вогню. Бригіта була покровителькою Бардов, богинею поезії, мистецтва, чаклунства, сільського господарства, дітонародження, винахідництва і цілитель-ства. Деякі джерела і джерела ставали священними джерелами Брігити, оскільки їх вода несла зцілення. Такі джерела досі збереглися в Ірландії і Британії.
 Ісландська руна побажання удачі - це по суті амулет, який має місячне походження. Чотири "ковша" по краю джерела є півмісяць. Побажання удачі у священного джерела з наступним жертвопринесенням було формою молитовного звернення до водного божеству.

***

Акуратно вирізаючи з маленького шматочка білого паперу кельтське Рунне побажання удачі, загадайте бажання. Складіть вийшов листочок навколо срібної монети, поклавши монету в центр руни. вимовте:

Мистецтво і Майстерність, подаруєте мене Знаннями древніми, оволодіння якими змусило б мене пишатися. О, Бригіта, велика, осяє своєю майстерністю мою долю.

 Ісландська руна побажання удачі

Вдарте по папері та монеті жезлом, і скажіть:

Взиваю до тебе, богиня Бардов, Велика богиня мистецтва і творчості. Дай мені напитися з твого джерела, Щоб моє мистецтво розцвіло і удосконалювалося.
 Жезлом я викликаю тебе. Піснею вітаю тебе. Прийди, Бригіта, дар великий і дивовижний.

Покладіть складений аркуш паперу і монету в мішечок або конверт, і носите його з собою до тих пір, поки не збудеться ваше бажання. А коли воно здійсниться, то монетку вийміть, папір же спаліть.



Попередня   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   Наступна

Господиня Золотих Яблук | Місячна Богиня Селена | двори Хель | глава 15 | атрибути місяця | Рецепти. | Сарасваті | Калі, Берегиня Книг реінкарнації | свято Ейнхеріар | Лісова Богиня |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати