Головна

В. С. Алексєєву

  1. В. С. Алексєєву
  2. В. С. Алексєєву
  3. В. С. Алексєєву
  4. В. С. Алексєєву
  5. В. С. Алексєєву
  6. В. С. Алексєєву і З. С. Соколової

21 - VIII - 35.

Стрешнево

21 серпня 1935

Дорогий Володя,

спасибі за твоє миле лист. Дуже б хотів побачити тебе. Не відповів тобі відразу, так як сам занедужав. Нічого серйозного, але жахлива кислота, нерви, велика втома і відсутність спокою, навіть тут, в санаторії. Я ще не починав відпочивати і не бачу, коли почну, так як зобов'язаний закінчити книгу і застряг на кількох розділах так, що ні вперед ні назад. Мені вже здається, що належить переробляти і те, що написано. Можу сказати - вляпався у брудну справу: взявся за непосильний і ось тепер розплачуюся і як виберуся - сам не знаю. Погано сплю, ослаб, стараюся зробити непосильний. Все це погані умови для відпочинку. А завтра вже починати сезон в МХАТ. І починається зі смерті Симові. Це горе подіяло на мене дуже сильно. Занадто багато було пережито разом 1.

Май на увазі, що Ріпс сказано, щоб вона при першому твоєму вимозі послала тобі автомобіль. Якщо погода хороша, раджу тобі приїхати полежати в лісі. Це чудове заняття. Якщо погода погана, тоді тут огидно, але це не повинно заважати тобі приїхати. Бентежить те, що сидиш в місті. Не можу зрозуміти, що в тебе за хвороба. А далі як? Невже ти залишишся без відпочинку? Їдеш ти в Комарівку? 2 А якщо ні, то чому? Якщо ти чому-небудь туди не поїдеш, то скажи, куди б ти хотів: в Абрамцево? Я влаштував туди Маню 3, І вона була в захваті. Може бути, в Болшево?

Напиши завчасно, тому що клопоти візьмуть деякий час. Якщо ти залишиш себе без відпочинку, то це буде дуже нерозсудливо. Раджу тобі в Ленінград не їхати. Як не сумно було б для театру, але він не коштує таких жертв з твого боку 4.

Отже, видужуй і приїжджай. При побаченні хотів поговорити з тобою.

Коли я випущу книгу, тоді у мене з'являться гроші. Можна було б найняти тобі квартирку в дві кімнати до твого переїзду в новий будинок театру.

Обіймаю тебе. Маруся теж.

твій Костя



Попередня   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   Наступна

В. О. Топоркову | М. П. Чехової | Л. В. Собінова | З листа до М. В. Єгорову | Вл. І. Немировича-Данченка | Л. В. Собінова | Н. П. Рябову | І. П. Павлову | М. П. Чехової | Р. К. Таманцовой |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати