Головна

В. В. Лузького

1. В. В. Лузького
  2. В. В. Лузького
  3. В. В. Лузького
  4. В. В. Лузького
  5. В. В. Лузького
  6. В. В. Лузького

Дарьино, 18-го серпня 26 м

18 серпня 1926

Дорогий Василь Васильович,

спасибі Вам за лист, яке прочитав з величезним інтересом. Ніяких звісток від Дмитра Івановича1 я не мав, так як він Вашого доручення передати мені - не виконав. На інші питання, порушені в листі, я не відповідаю, так як лист потрапить до Вас майже в той день, коли ми особисто зустрінемося. Тішуся з того, що Ви відпочили і, як завжди, бадьорі, що дуже важливо для майбутньої нам важкої роботи. До самого скорого побачення. Я буду в суботу ввечері в Москві і пробуду кілька днів, з тим щоб повернутися назад, укластися, поки мою квартиру приведуть в порядок за моїми вказівками. А після цих небагатьох днів - в Москву на роботу.

Ось що мені потрібно зробити за ці кілька днів. По-моєму, перш за все необхідно засідання Вищої ради2. Після нього (можливо, в той же день) засідання репертуарної колегії3. Потім треба було б зробити бесіду по "Турбіних". Ще хотілося б бесіду по "Прометею" з Смишляєва (може бути, з деякими пробами хорів).

Поки, здається, нічого спішного по Вашим листом немає, принаймні такого, що не терпить до нашого побачення. При цьому не кажу про репертуар, бо мені його ніхто не надсилав.

Не гнівайтесь, але в "Лихо з розуму" ніяких нагальних замін робити не погоджуся. Старий репертуар розумію лише тільки в самому блискучому ансамблі. Відверто скажу, що в останні роки свого життя можу грати тільки за цих умов. В іншому випадку я остаточно йду зі сцени, як актор. Це моє рішення настільки виразно незмінно, що відносно його не хотілося б більше сперечатися і сваритися.

Дуже хочу Вас бачити і обійняти так само сильно, як я люблю і ціную Вас.

Вибачте, що я не сам пишу, але в останні дні відпочинку зледащів. Набагато легше ходити паном по балкону і диктувати, ніж сидіти скорчившись над листом з сліпими очима.

Цілу ручку Перетт Олександрівні і вітаю її повернення.

Сердечно люблячий Вас

К. Алексєєв

Попередня   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   Наступна

Їм. М. Заньковецької | Л. Я. Гуревич | П. Н. Сакулін | Ф. Жемье | І. І. Титову | А. Я. Головіна | Колективу Московського Художнього Театру | З листа до Р. К. Таманцева | Н. А. Семашко | З листа до Ф. Д. Остроградскому |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати