На головну

Е. К. Малиновської

1. Е. К. Малиновської

15 жовтня 1918

Москва

Вельмишановна Олена Костянтинівна.

Я поспішаю подякувати Вам за Вашу нову допомогу і турботу про нас, артистів: за надсилання посвідчення в бюро сейфів1.

У тому ж пакеті було вкладено Ваш лист, запрошувала мене на вчорашнє засідання2.

Я отримав його тільки сьогодні, з посланим з театру. Думаю, що я не міг би бути корисним при обговоренні питань, яким було присвячено вчорашнє засідання.

Як може реагувати наш складний і громіздке мистецтво на швидко проносяться великі події? Чим вони більші, тим більше потрібно часу для переробки та відображень їх у художніх творах сценічного мистецтва.

Поки нам залишається одне: добре грати хороші п'єси. І чим більше події, тим краще повинен бути спектакль, тим більше часу він вимагає для його підготовки.

Думаю, що все (крім Вас) мене висміяли б вчора за таке відстале думку про театр. Тому я не шкодую про те, що не був на засіданні. Тим більше мені хочеться допомогти Вам у Ваших прекрасних починаннях в області чистого мистецтва. З нетерпінням чекаю того часу, коли мені вдасться на ділі показати мою відданість ідеї і справи залучення широких мас до театру і нашого мистецтва.

Прошу дозволу зайти до Вас днями для розмов.

З глибокою повагою та вдячністю

К. Станіславський (Алексєєв)

1918. 15 жовтня

Попередня   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

листи 1918--1938 | Г. Н. Федорової | В. А. Чаговця | К. Е. Антарова | M. H. Єрмолової | В Управління Державними театрами | В. Ф. Грібуніну | Ф. І. Шаляпіна | І. К. Алексєєву | Вл. І. Немировича-Данченка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати