На головну

В. В. Лузького

1. В. В. Лузького
  2. В. В. Лузького
  3. В. В. Лузького
  4. В. В. Лузького
  5. В. В. Лузького
  6. В. В. Лузького

30 червня 1918

Точкові

Дорогий Василь Васильович.

Дізнався, що Ви в Москві, і тому пишу швидше, поки Ви не зникли. Хочу подякувати Вам за пам'ять і привітання з двадцятиріччям. Шлю Вам і свої щирі вітання з двадцятирічної спільною роботою. Дуже вдячний Вам в душі за багато прекрасне, важке, важке, чесне і талановите, що зроблено Вами для театру, а отже, побічно і для мене.

Дуже шкодую, що багато, поступово руйнується театр, підточувало і наші відносини. Вони не такі погані, як про це говорять Вам і мені послужливі люди. Різниця наших поглядів на мистецтво не може бути причиною сталих відносин1. Є інші причини, і моє щире бажання, щоб вони були знищені і стіна, яка відділяє нас з Вами вже давно, була розібрана на ті деякі роки, які мені залишилося доопрацювати в театрі і мистецтві.

Шлю вітання Перетт Олександрівні 2, Яка також багато потрудилася і перемучилась будинку - для нашої спільної справи.

На закінчення - прохання. За серпень я повинен приготувати новий розподіл робіт - другу чергу репетіруемих п'єс (перша вже під кінець). Треба влаштувати репертуар так, щоб всі були зайняті і ніхто не штовхався. Надішліть Ваші пропозиції та список розподілу ролей. На кожну роль позначте, як завжди, багатьох; інакше неможливо буде комбінувати. Найбільш бажаних - підкресліть. Чим швидше Ви надішлете назви п'єс і дійових осіб, тим краще3. Один новий список спізнився змушує кинути все зроблене і починати всю велику роботу спочатку.

Моя адреса: по Олександрівській ж. д. станція Точкові, маєток пилкова, пансіон Ігнатьєвої.

Обіймаю, Перетт Олександрівні цілу ручку, Саші4 тисну руку.

Ваш К. Алексєєв

30 червня

Попередня   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

листи 1918--1938 | Г. Н. Федорової | В. В. Лузького | К. Е. Антарова | M. H. Єрмолової | В Управління Державними театрами | В. Ф. Грібуніну | Ф. І. Шаляпіна | І. К. Алексєєву | Вл. І. Немировича-Данченка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати