Головна

Г. Н. Федорової

2/15 травня 918 р

15 травня 1918

Москва

Дорога, мила, гаряче улюблена і шанована Гликерия Миколаївна!

Хочеться написати Вам найніжніше, тепле, шанобливе лист, щоб кожне слово його гріло Вам душу. Це потрібно Вам, так як кругом дуже холодно; це потрібно і нам, так як саме тепер треба побільше любити, цінувати великих людей, відрізняти їх і оберігати від озвірілого людства. Вірте, дорога Гликерия Миколаївна, що нам надзвичайно важливо створювати, і саме тепер, що Ви серед нас. Коли стає важко на душі і починаєш втрачати віру в свій народ, згадуєш Вас, Єрмолова і всіх, ким ми все життя пишалися. Знову є впевненість, і починаєш усвідомлювати силу російської душі, і хочеться жити.

Постарайтеся ж бути здоровою, щоб жити довше серед нас і підтримати в нас віру. Будьте бадьорі і зізнався всю користь, яку Ви все життя приносили людським душам, і дайте нам можливість любити і піклуватися про Вас, оберігаючи Вашу прекрасну старість.

Обіцяє тому, що, як тільки Вам знадобиться наша допомога - в чому б вона не виражалася, - Ви кликнете нас, і ми від малого до великого ляжемо кістьми за Вас і будемо щасливі свідомістю, що ми вміємо берегти таланти і великих людей, посилаються нам богом.

Всі ці почуття не наважуєшся висловлювати в звичайний час. Потрібні особливі дні для того, щоб розкрилася душа. Цей день - П'ятдесятип'ятирічний Вашого ювілею - настав, і не можна було утримати потік накопичених добрих почуттів за все, що Ви зробили для нас і для мене - в тому числі і в особливості 1.

Вітаю Вас, мила і дорога ювілярка, ніжно обіймаю Вас і цілу Вашу ручку.

Щиро засмучений тим, що не можу за нездорову бути у Вас і особисто привітати. З вини дурного телефону я був введений в оману і думав, що Ваш ювілей сьогодні, а не вчора.

Дружина, діти, весь будинок приєднуються до мене.

Душевно відданий і люблячий

К. Алексєєв

Попередня   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

В. В. Лузького | Е. К. Малиновської | В. В. Лузького | К. Е. Антарова | M. H. Єрмолової | В Управління Державними театрами | В. Ф. Грібуніну | Ф. І. Шаляпіна | І. К. Алексєєву | Вл. І. Немировича-Данченка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати