загрузка...
загрузка...
На головну

Висловлювання великих людей про користь і необхідність рухової активності

1. Activity diagram (діаграми активності).
  2. Amp; 4 Необхідність і свідома діяльність людей
  3. III. АФОРИЗМИ, Висловлювання, ЦИТАТИ І мудрий вислів ПРО КОРУПЦІЮ
  4. Автоматична політика (політика вбудованих стабілізаторів) заснована на забезпеченні податковою системою бюджетних надходжень в залежності від рівня економічної активності.
  5. Акт 1. Блукання в просторі великих.
  6. активності креатинфосфокінази
  7. Активності ЛДГ і її ізоферментів

Гімнастика, фізичні вправи, ходьба повинні міцно ввійти в повсякденний побут кожного, хто хоче зберегти працездатність, здоров'я, повноцінне і радісне життя. - Гіппократ (460 - 377 до н.е.), найбільший лікар Стародавньої Греції.

Я хочу за допомогою гімнастики усього тіла зробити його більш врівноваженим. - Сократ (Бл. 470-399 до н.е.), старогрецький філософ.

Для пропорційності краси і здоров'я потрібно не тільки освіта в галузі наук і мистецтва, а й заняття все життя фізичними вправами.

Хто чудово поєднує гімнастику з музикою ... того ми по всій справедливості можемо називати людиною цілком гармонійним. - Платон (427-348 або 347 до н.е.), старогрецький філософ.

Життя вимагає руху. - Аристотель (384-322 до н.е.), видатний філософ давнини.

Рух - комора життя.

Хто розраховує забезпечити собі здоров'я, перебуваючи в ліні, той чинить так само безглуздо, як і людина, яка думає мовчанням удосконалити свій голос. - Плутарх (Бл. 145 - бл. 127 до н.е.), старогрецький письменник і історик.

... Тисячі і тисячі разів повертав здоров'я своїм хворим за допомогою вправ. - Гален (129-201), найбільший лікар початку нової ери.

Помірно і своєчасно займається фізичними вправами людина не потребує ніякого лікування, направленому на усунення хвороби. - Авіценна (Абу-Алі Ібн-Сіна) (бл. 980-1038), філософ, учений, лікар, поет, натураліст.

Спостерігайте за вашим тілом, якщо ви хочете, щоб ваш розум працював правильно. - Р. Декарт (1596-1650), французький філософ, математик, фізик і фізіолог.

Гімнастика подовжує молодість людини. - Дж. Локк (1632-1704), видатний філософ і педагог.

Ходьба оживляє і надихає мої думки. Залишаючись у спокої, я майже не можу думати, необхідно, щоб моє тіло знаходилося в русі, тоді розум теж починає рухатися.

Велика таємниця виховання полягає в тому, що фізичні вправи і вправи духовні завжди служать відпочинком один для одного. - Ж. Ж. Руссо (1712-1778), найбільший мислитель і письменник епохи Просвітництва.

Все найцінніше в області мислення, найкращі способи вираження думки приходять мені в голову, коли я ходжу.

Природа не знає зупинки в своєму русі і страчує всяку бездіяльність. - І. В. Гете (1749-1832), німецький письменник, мислитель і натураліст.

Необхідно підтримувати міцність тіла, щоб зберегти міцність духу. -В. Гюго (1802-1855), відомий французький письменник-романтик.

Тепер переконалися, що гімнастика не тільки розвиває, зміцнює тіло та попереджає розвиток хвороб, але навіть і виліковує хвороби. - А. І. Полунін (1820-1888), один з основоположників патологічної анатомії в Росії.

Практика показує, що гімнастика, спеціалізуючи так чи інакше довільні рухи людини, виліковує безліч застарілих хвороб.

Гімнастика, прогулянки на свіжому повітрі і взагалі все, що зміцнює нерви, має велике значення для ... пам'яті ... - К. Д. Ушинський (1824- 1870), основоположник наукової педагогіки в Росії.

... Фізична досконалість людини - це не дар природи, а наслідок цілеспрямованого формування його. - Н. Г. Чернишевський (1828-1889), великий російський демократ, автор численних педагогічних, філософських та літературних робіт.

При усидчивой розумовій роботі без руху і тілесної праці - суще горе.

Фізична робота важлива тим. що вона заважає розуму бездіяльно і безцільно працювати. - Л. П. Толстой (1828-1910), великий російський письменник, видатний діяч у галузі народної освіти.

Щоб дисциплінувати своє тіло, необхідно знайомитися з усіма можливими в ньому рухами ... П. Ф. Лесгафт (1837-1909), видатний вчений в галузі анатомії, педагогіки, фізичного виховання.

Головні медикаменти - це чисте повітря, холодна вода, пила і сокира. - В. Д. Полєнов (1844-1927), відомий російський живописець.

Я неодноразово переконувався в тому, коли я, будучи сильно роздратований під час своїх дослідів, переключаюсь на фізичну роботу, я швидко заспокоююся. - І. В. Павлов (1849-1936), великий російський фізіолог, творець вчення про вищу нервову діяльність. Лауреат Нобелівської премії.

Людини, яка отримала хороше фізичне виховання, легко впізнати за рішучості і впевненості рухів. Він знає свої сили, вміє їх докладати і ними користуватися, він не піддається втоми, тому що він - господар своїх органів. - Ж. Демени (1850-1917), французький фізіолог і педагог, автор однієї з систем фізичного виховання.

Рух є життя, зменшення ж рухливості означає зниження життєвих процесів.

Я визнаю рух найефективнішим засобом боротьби зі старістю. - В. В. Гориневский (1857-1937), лікар, педагог, видатний діяч фізичної культури.

Фізичні вправи і спорт не тільки зміцнюють ті чи інші органи, а й сприяють розумовому розвитку людини. - Н. А. Семашко (1875-1949), громадський діяч, лікар, педагог.

Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості. - А. В. Луначарський (1875-1933), державний і політичний діяч, академік АН СРСР.

Якби наше покоління використовувало свій розум і ноги більше, а будильник і шлунок менше, то у нас менше було б і випадків коронарної хвороби. - Поль Уайт (1886-1973), відомий американський кардіолог.

Немає на світі прекрасніше одягу, ніж бронза м'язів і свіжість шкіри. - В. В. Маяковський (1893-1930), відомий російський поет.

Людина починає усвідомлювати красу бігу, коли йому стукне сімдесят п'ять. - Е. Хемінгуей (1899-1961), відомий американський письменник.

Хочеш завжди мати сили для напруженої розумової праці, для оволодіння знаннями - займайся спортом. - І. Г. Петровський (1901-1973), відомий математик, академік АН СРСР, ректор МДУ.

Моя порада єдиний - побудувати своє життя і свій розпорядок дня таким чином, щоб фізкультура перетворилася для вас у таку ж незаперечну необхідність, як сон, як дихання. Час на повітрі, в русі! Ця година повинен стати необхідністю в житті кожного актора. - І. В. Ільїнський (1901-1987), відомий актор, режисер.

Контрольні питання

1. Організаційно-правовий статус навчальної дисципліни «Фізична культура» у вузі.

2. Фізична культура - частина людської культури.

3. Соціальні функції фізичної культури і спорту в сучасному суспільстві.

4. Формування фізичної культури особистості.

5. Засоби фізичної культури.

6. Основні складові (компоненти) фізичної культури.

7. Фізичне виховання як невід'ємна складова фізичної культури.

8. Фізична культура в структурі професійної освіти.

9. Правові основи включення «Фізичної культури» в перелік обов'язкових гуманітарних навчальних дисциплін.

10. Основні положення програми обов'язкової навчальної дисципліни «Фізична культура» у вузі.

11. Професійна спрямованість фізичного виховання у вузі.

12. Основи організації навчального процесу з фізичного виховання студентів у вузі.

Попередня   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   Наступна

Ильинич В. І. | Фізична культура - частина загальнолюдської культури | Соціальні функції фізичної культури і спорту в сучасному суспільстві | Формування фізичної культури особистості молодої людини | Засоби фізичної культури | Основні складові (компоненти) фізичної культури | Фізичне виховання як невід'ємна частина фізичної культури | Фізична культура в структурі професійної освіти | Тілесна краса як складова естетики фізичної культури і спорту | Естетика фізичної культури і спорту |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати